Mağazaya Oy Verebilirsin

42 oy aldı ve ortalaması 4.5 / 5

Cinemaximum İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Cinemaximum indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Cinemaximum indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Cinemaximum kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Cinemaximum İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Cinemaximum İndirim: Öğrencilere %30

Cinemaximum öğrenci biletlerinde %30 indirim var! Bu indirim hem gişelerde, hem de online bilet satı ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum Kampanya: Her Çarşamba İndirimli Biletler

Cinemaximum kampanyası kapsamında her çarşamba indirimli sinema bileti alabilirsiniz! Bilet fiyatlar ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum indirim kodu: %7

Cinemaximum indirim koduyla ucuz sinema bileti fırsat geldi! Vizyondaki filmler için artık çok fazla ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum indirim kuponu: 20TL

Yepyeni bir cinemaximum indirim kuponuyla daha karşınızdayız! Bu seferki satın alacağınız biletleri ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum Promosyon Kodu: 10TL

Sinema biletlerinde indirim isteyenler böyle gelsin! Şimdi cinemaximum promosyon koduyla ekstra indi ...

Daha fazla bilgi

Önceki Cinemaximum promosyon kodu ve hediye çekleri

Cinemaximum Kupon: Uçak Bileti için 20TL

Bu kez cinemaximum kupon indirimi filmlerde değil, uçak biletlerinde! Şimdi “CGV Cinema Club” üyelik bilgile ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum Kupon Kodu: %10 İndirim

Burada yer alan cinemaximum kupon koduyla online sinema bileti alırken %10 indiriminiz var. Siz de beğendiğiniz filmleri ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum indirim kodu: %10

İş bankası maximum kartla alınacak iki kişilik sinema biletlerini anında ucuzlatacak bir cinemaximum indirim kodu! Kulla ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum Kupon: Yeni üyelere %5

Cinemaximum sitesine yeni üye olanlar bu indirim koduyla ilk biletlerini %5 indirimli alır! Ucuz sinema bileti almak içi ...

Daha fazla bilgi

Cinemaximum indirim kodu 2023

Cinemaximum Türkiye’nin en büyük sinema kulübü olarak biliniyor. Tabi cinemaximum kimin diye merak edenlerin sayısı da oldukça fazla. Duruma hemen açıklık getirelim. Aslında iş bankası maximum kart ile Mars Cinema Group işbirliği sonucunda doğmuş bir marka. Mars Entertaintment Group 2001 senesinde kuruldu. Amacı Türk halkına bilinenin çok daha fazlası bir sinema deneyimi yaşatmaktı. Yurt dışındaki rakiplerini aratmayacak global kaliteyle vizyondaki filmler cinemaximum ile buluştu. Günümüzde 36 şehirde yer alan 97 sinema işletmesindeki toplam 848 sinema salonuyla Türkiye’nin en büyüğü. Bu dev eğlence grubunda cinemaximum indirim kodu ile ucuz sinema bileti almak da münkün. Uzun bir süredir iş bankası ile işbirliği içinde bu markanın çatısı altında toplanmış yüzlerce salon var.

Cinemaximum bilet almak için en popüler adres. Fakat sinema biletlerinin son birkaç yıl içinde çok pahalı hale geldiği ise bir gerçek. Türkiye ortalaması 15TL – 20TL arasında seyreden sinema biletleri, popüler cinemaximum salonlarında 40TL – 100TL arasında satışa sunuluyor. Yani eğer bir cinemaximum kampanya fırsatı yoksa, ödenecek tutar oldukça fazla. Fiyatlar filmin 3D olup olmamasına, salonun IMAX özelliği bulunup bulunmamasına göre değişiyor. İş bankası maximum kart sahiplerine gün içindeki ilk seanslar indirimli. Sonuç olarak sinemaya gitmek kültür sanat etkinliğinden çıkarak bir lüks tüketim haline geldi. Durum böyle olunca da insanlar cinemaximum kupon indirimleriyle nasıl ucuz sinema bileti alacağını araştırmaya başladı. Öğrenciler kendi aralarında cinemaximum indirim kodu nasıl kullanılır diye soruyorlar. Bunu yapmanın aslında iki yolu var. Ya cinemaximum.com.tr sitesini kullanacaksınız, ya da firsat.me gibi şehir fırsatları sunan siteleri.

Cinemaximum İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Uygun fiyata cinemaximum bileti almak için ilk olarak iş bankası maximum kart alabilirsiniz. Çünkü bu kartla her günün ilk seansı yarı fiyatına bilet alabiliyorsunuz. Ayrıca maximum kart sahiplerine özel cinemaximum indirim kodu ve promosyon kampanyaları düzenleniyor. Diğer bir alternatif olarak kültürel etkinliklerin yakından takip edilmesi geliyor. Festivaller ve film galalarında indirim kuponlarının da dağıtılabileceği standlar açılabilir. Fakat bu tarz işlerle uğraşacak vaktiniz veya enerjiniz yoksa, o zaman kolaya kaçın ve kupon sitelerinden yararlanın. Tüm online pratformların indirim kodu ve kampanyalarını yayınlayan bu sitelerin kullanımı bedava. Yani hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan güncel cinemaximum indirim kuponunu istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Cinemaximum İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponlarını kullanmanın iki şekilde yapılabileceğinden bahsetmiştik. Şimdi konuyu biraz daha açalım. Cinemaximum sitesine üye olanlar oradan indirim kuponuyla bilet alabilir. Bunun için öncelikle ana sayfadan gidilecek sinema, film, tarih ve seans seçilir. Sonrasında sırasıyla kaç adet bilet alınacağı ve koltuk seçimi yapılır. En son olarak da cinemaximum indirim kodu uygulanarak ödeme yapılır. Diğer yöntem ise fırsat siteleridir. Mesela fırsat me sitesinden indirim kuponu kullanarak ucuza cinemaximum bileti satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için de ilgili siteye üye olmanız gerekir. Sonra her zamanki gibi satın alacağınız bilet adedini belirtir ve indirim kodu kullanarak ödemeyi çok daha uygun fiyatla yaparsınız.

Popüler Cinemaximum indirim kodları