Kim ki Bunlar

Kupon.net Türkiye’nin tek profesyonel kupon arama motorudur. Benzer kupon sitelerinden en büyük farkı, tüm interneti tarayarak online alışveriş sitelerinin bütün indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını araştıran bir ekibin olmasıdır. Bu ekip gece gündüz indirim kodu ve promosyonları takip eder, firmaların resmi sitelerini, sosyal medya hesaplarını, ilgili forumları, kapalı devre grupları talan edercesine kupon madenciliği yapar ve tüm indirim kuponlarını sizin için toplar.

Editör ekibimiz ise bu kuponları eş zamanlı olarak sizler için siteye girer. En güncel kuponların ilk olarak kupon.net sitesinde yayınlanması için dönüşümlü olarak 24 saat çalışan editör grubumuz bulunuyor.

Yönetim ekibimiz ise online alışveriş siteleri ile görüşmeler yaparak kullanıcılarımız için en yüksek oranlı indirim kuponlarını almak için uğraşır. Sizlerin yerine pazarlık masasına oturarak en avantajlı indirim kodlarını alır.

Böylece siz de online alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla kupon.net’i kullanabilirsiniz. Çünkü bilirsiniz ki bu sitede olmayan kupon başka hiçbir sitede olmaz. Sizlere bu güveni sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.

Kuponlarımızı günün 24 saati istediğiniz yerden hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Bu indirim kuponlarının gelecekte de bedava olacağının garantisini sizlere şimdiden veriyoruz. Bizlere ulaşabileceğiniz e-mail adresleri:

Tüm soru ve görüşleriniz için: [email protected]

Reklam ve kurumsal iletişim için: [email protected]

Kupon.net Ekibi