Kullanım Koşulları

Kupon.net, online platformda indirim kuponu, hediye çeki ve kampanya haberlerini araştırıp bir araya getirerek kullanıcıları için bedava yayınlayan bir internet sitesidir. Herkese açık olup kullanımı ücretsizdir. Kullanıcılar kupon.net’i kullanmak isterlerse aşağıda yer alan şartları peşinen kabul etmiş olurlar.

1) Kupon.net firmaların indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları gibi, alışverişlerde tüketiciye fayda sağlayabilecek içerikleri tüketici ile buluşturmak üzere kurulmuştur.
2) Kupon.net bir e-ticaret sitesi olmayıp herhangi bir ödeme yapmaz gerekmez.
3) Kupon.net sanal alışverişlerde kullanabileceğiniz kupon kodu, promosyon kodu, indirim kodu ve benzeri isimlerle anılan fiyat ucuzlatma araçları yayınlamaktadır. Ayrıca sitede güncel kampanya haberlerine de yer verilir.
4) Kupon.net sitesinde yayınlanan bütün içerikler, kuponlar ve haberler online alışveriş yapacak kişilerin bireysel kullanımı içindir. Kupon.net sitesinden herhangi bir bilginin ticari amaçla kopyalanması veya başka amaçlarla kullanımı kesinlikle yasaktır.
5) Kupon.net alışveriş ve indirimlerle ilgili bütün haberleri yayınlamamaktadır. Sitede sadece seçilmiş indirim kuponları ve haberler yayınlanmaktadır. Başka yerlerde mevcut olup kupon.net’de bulunmayan indirim kuponu ve haberler site kullanıcıları için bir problem oluşturamaz.
6) Kupon.net, sitesinde yayınlanan indirim kodu ve haberlerin doğruluğunu garanti etmez. Sitede mevcut olan kupon veya haberlerin zamanı dolmuş, bitmiş veya değiştirilmiş olabilir. Kupon.net hiçbir zaman sitede yayınlanan indirim kuponu ve kampanya gibi bilgilerin doğruluğundan, kuralları, iptal koşulları, hediye vermeme veya kazanan kişilerin duyurulmaması gibi olaylardan sorumlu tutulamaz. Tüketicilerin sitede yayınlanan bilgi ve kuponlar ile ilgili bir sorusu varsa direkt ilgili firmalarla iletişime geçmelidir. Eğer tüketiciler tarafından ilgili mağazalar ile bilgiler teyit edilmezse meydana gelebilecek sorunlardan kupon.net sorumlu değildir.
7) Kupon.net, sitesinde bulunan mağazalardan satın alınan ürün ve hizmetlerin kalite, fiyat, garanti, satış koşulları ve benzer durumlardan sorumlu tutulamaz. Kupon.net sadece site kullanıcılarına fayda sağlamak için indirim, kampanya ve kupon yayınlamaktadır, herhangi bir alışverişte asla taraf değildir.
8) Kupon.net sitesinde paylaştığınız kişisel bilgileriniz sitenin veri tabanında son teknoloji ile korunmaktadır. Hiçbir şekilde bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, kiralanmaz veya satılmaz. kupon.net kişisel bilgilerin gizliliğine ve kişilik haklarına saygı konusunda çok hassastır.
9) Kupon.net sitesine kayıt olurken verdiğiniz bilgiler size daha iyi hizmet sunabilme amacı ile kullanılır. Verdiğiniz e-mail adresine düzenli aralıklarla e-bülten ve güncel indirim kuponları gönderilir. Dilediğinizde üyeliğinizi iptal ederek, bilgilendirme maillerinin gelmesini engelleyebilirsiniz.
10) Kupon.net sonraki ziyaretlerinizde tercihlerinizi ön plana çıkarabilmek için çerez (cookie) kullanmaktadır.
11) Kupon.net çeşitli link veya reklamlarla kullanıcılarını başka internet sitelerine yönlendirebilir. Yönlendirilen sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikaları ayrıdır. Bu konu ile ilgili olarak kupon.net sorumlu tutulamaz.
12) Kupon.net sitesinde bulunan tüm marka, logo, isim ve sloganlar sahiplerine aittir. Site sahipleri gerektiğinde kupon.net’e ulaşarak değişiklik istemeleri durumunda bu talepleri dikkate alınır. Site sahipleri herhangi bir içerikten dolayı düzeltme isterlerse gerekli değerlendirmeler yapılır ve bu başvuruları haklı bulunursa gerekli düzeltmeler en kısa sürede yapılır.
13) Kupon.net, sitede mevcut olan mağazalar la reklam, sponsorluk veya affiliate çalışmaları yapabilir. Dilediği işbirliğini başlatabilir veya bitirebilir.
14) Kupon.net site kullanım koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirebilir.