airbnb kupon kodu
Store RSS

Airbnb indirim kodu ve indirim kuponu

Airbnb indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Airbnb indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Airbnb kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.airbnb.com.tr/

Kullanıcı oyu: 4.8 / 5 (26 Oy)

Airbnb İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 4 kupon

Airbnb Promosyon Kodu: Sizin için %8 İndirim

Sizin için burada yayına aldığımız airbnb promosyon koduyla %8 ek indirim elde edebilirsiniz! Bunun için rezervasyonu tamamlamadan önce bu kodu ilgili kupon alanına girmeniz gerekir.

daha ››

Airbnb indirim kodu: Ekstra %20

Airbnb indirim koduyla online rezervasyonunuzu ekstra %20 ucuzlatabilirsiniz! Bunun için öncelikle kodu kopyalamalı, ardından da sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırmalısınız. Konaklanacak gece sayısı ile ilgili […]

daha ››

Airbnb Kupon Kodu: İşte Size %15 İndirim

İşte buradaki airbnb kupon kodu ile %15 indirim fırsatı sizi bekliyor. Hemen kopyalayın ve rezervasyonunuzu tamamlamadan önce ilgili kupon alanına yapıştırarak indirimden yararlanın. Harcama tutarıyla […]

daha ››

Airbnb indirim kodu: Herkes için %10

Burada yer verdiğimiz airbnb indirim koduyla %10 daha az ödeyeceksiniz! Kupon sınırlı sayıda kullanım için aktif olacaktır. 3 gece ve üzeri konaklamalarda geçerlidir. Ödeme yapmadan […]

daha ››

 

Önceki Airbnb promosyon kodu ve hediye çekleri

4 adet indirim kodu

Airbnb Kupon Kodu: Yaza Özel %5 İndirim

Yaza özel airbnb kupon koduyla seçili lokasyonlardan yapacağınız rezervasyonlarınıza ekstra %5 indirim uygulanıyor! Bunun için öncelikle kodu cihazınıza kopyalamalı, sonrasında da ilgili kupon alanına yapıştırmalısınız.

daha ››

Airbnb Promosyon Kodu: Sizin için %10 İndirim

Sizin için burada yayına aldığımız airbnb promosyon koduyla kiralamalarda %10 indirim elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kodu kopyalamak ve rezervasyonu tamamlamadan önce kupon alanına yapıştırmak.

daha ››

Airbnb indirim kuponu: Sizin için Ekstra %5

Sizin için online rezervasyonunuzu %5 ucuzlatacak bir airbnb indirim kuponu var! Ödeme yapmadan önce sitedeki ilgili kupon alanına girmeyi unutmayın.

daha ››

Airbnb Promosyon Kodu: Anında %5 İndirim

Online rezervasyonunuzda ekstra %5 indirim elde edebileceğiniz bir airbnb promosyon kodu var! Ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına uygulamayı unutmayın.

daha ››

Airbnb indirim kodu 2021

Seyahat severler ve para kazanmak isteyenler, toplanın! Size airbnb indirim kodu adında harika bir önerimiz var. Hayatımızda boyunca çok fazla otel tecrübesi ediniriz. Kimi tertemiz, konforlu ve kendimizi bir asilzade gibi hissettiğimiz oteller olurken, kimisi ise tatilimizi zehir eden pislikte ve ilgisizlikte olur. Yemekler kötüyse, havuz çocuk doluysa ve duvarlar inceyse o tatil bir işkence döner.


Yıllar içinde her şey gibi tatil anlayışımız da dönüşüyor. Artık kalacağımız yere çok para vermemek, hem de daha fazla ev konforu görmek istiyoruz. Bazı yerler için ise buna ek olarak kültür tanımak isteği ekleniyor. Yani Sapanca’ya giden biri otel yerine bir dağ evi tercih edebilir, en güzelini de yapar. Çeşme’ye tatile giden 10 kişilik bir arkadaş grubu istersen otele vereceği paranın çok daha azıyla villa tutar, akşamları mangal yakar. Roma’ya giden biri özellikle bir İtalyan’ın evine gidip oda tutmak ve kültürü tanımak, evleri görmek, nasıl yemek pişirdiğini izlemek isteyebilir. Tüm bunlar tatillerimizi dönüştürüp, daha keyifli bir hale getiriyor.


Bu anlayış değişikliği Airbnb.com ile oldu. Ev, oda kiralama işinin adı zaten B&B olarak bilinir. Yani bed & breakfast (oda ve kahvaltı) kültürünü online ortamda yapma işine firma Airbnb ismini vermiştir. Ev sahipleri ile konukları bir araya getirme imkânı sunar. Size de güvence verir, önceki konukların yorumlarından ve puanlarından yola çıkarak seçimini yapabilir, eğer bir aksilik yaşarsan da Airbnb aracılığıyla sorunlarını çözebilirsin. Süper Ev Sahibi kategorisinden seçersen de, en keyifli ev tecrübesini yaşarsın.


Para kazanmak isteyenler de bekliyor şimdi “Eeeee biz ne alaka?” diye. Siz de isterseniz evinizi konuklara açanlardan olabilirsiniz. Bir odanızı düzenleyin, fotoğraflarını çekin ve Airbnb’ye verin. İster kahvaltılı, ister kahvaltısız olarak seçenekler sunun. Tabii ki ilgi alaka gösterin, odayı temiz tutun ve süper ev sahibi olma yolunda ilerleyin. Bunu boştaki bir ev, yazlık için de yapabilirsiniz. Çeşme ve Bodrum bu şekilde tüm yılın masrafını çıkartan yazlıkçılarla dolu. Sizin Kadıköy’deki, Üsküdar’daki, Beşiktaş’taki evleriniz de eminiz ki rağbet görecektir.


Dünya çapında büyük kampanyaların yapıldığı Black Friday gibi dönemlerde mutlaka siteye girin, kafanızda tatil planı yoksa bile bu kadar uygun fiyat gördükten sonra bir düşünebilirsiniz. Eğer bulabiliyorsanız mutlaka airbnb indirim kodu kullanın. Hem güzel bir tatil yaptırıyoruz hem de para kazanmanın yollarını söylüyoruz. Eeee, kim gelir bizimle İtalya’ya şimdi?