flavus hediye çeki kodu
Mağazaya Oy Verebilirsin

23 oy aldı ve ortalaması 4.7 / 5

Flavus İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Flavus indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Flavus indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Flavus kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Flavus İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Flavus Kupon Kodu: Sepette 50TL İndirim

Sizlere sepette 50TL ek indirim sağlayacak bir flavus kupon kodu daha! Tüm kategorilerde kullanılabi ...

Daha fazla bilgi

Flavus indirim kodu: Tüm Ürünlerde 100TL

Tüm ürünlerde geçerli bir flavus indirim kodu oluşturuldu. Tek yapmanız gereken butona tıklayarak ko ...

Daha fazla bilgi

Flavus indirim kuponu: Site Genelinde 50TL

Site genelinde kullanılabilen bir flavus indirim kuponuna ne dersiniz? Sipariş esnasında karşılaşaca ...

Daha fazla bilgi

Flavus indirim kodu: Loreal Ürünlerinde 50TL

Loreal, Maybelline ve Garnier ürünlerinde geçerli flavus indirim koduyla alışverişinizi 50TL daha uc ...

Daha fazla bilgi

Flavus hediye çeki kodu: Anında %10 İndirim

Burada listelenen flavus hediye çeki koduyla anında %10 indirim elde edeceksiniz. Üstelik harcama tu ...

Daha fazla bilgi

Önceki Flavus promosyon kodu ve hediye çekleri

Flavus Kampanya Kodu: Herkese 50TL İndirim

Herkese 50TL indirim sağlayacak bir flavus kampanya kodu daha! Eğer siz de bu indirimden yararlanmak istiyorsanız ilk al ...

Daha fazla bilgi

Flavus indirim kodu 2023

Flavus.com 2021 yılında Selçuk Köksal tarafından kurulmuş bir kozmetik sitesidir. 18 Yıllık FMCG tecrübesi ve Unilever geçmişinin ardından bu platformu kurmuş. Diğer kozmetik sitelerinden onu ayrıştıran bir özelliği bulunuyor. Biliyorsunuz ki son dönemde Kore kozmetik ürünleri oldukça popüler. Diğer bir taraftan dermo kozmetik ürünleri de sıklıkla tercih ediliyor. İşte bu sitenin iddiası Türkiye’nin en fazla Kore kozmetik markalarını ve ürünlerini barındırması. Bu ürünlerin yanında dermo kozmetik ve diğer tüm kişisel bakım ürünlerini de bünyesinde bulunduruyor. Üstelik tüm bu ürünleri flavus indirim kodu ile çok uygun fiyatlara satın alma şansını da sizlere sunuyor. Kullanıcılar aradıkları her üründe indirim kodlarından veya hediye çeklerinden yararlanabilir.

“Flavus” aslında Latince kökenli bir kelimedir ve “sarı” anlamına gelir. Bu terim, biyolojide ve taksonomi (canlı organizmaların sınıflandırılması) alanında kullanılır. Örneğin, bir organizmanın adında “flavus” geçiyorsa, bu, söz konusu organizmanın genellikle sarı renkte olduğunu ifade eder. Örneğin, “Aptenodytes patagonicus flavus” ifadesi, sarı penguen türünü belirtir. Logosunun sarı renkte olması da bu kelimenin kökünden gelmektedir.

Kişisel bakım ürünleri genellikle rekabetçi bir fiyat politikası izlerken dermo kozmetik ürünleri genellikle yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Aynı şekilde Kore kozmetik ürünleri de hiç ucuz sayılmaz. Ama artık siz flavus indirim kodu sayesinde en uygun kozmetik modellerine ulaşabileceksiniz. Kuponların kullanımı oldukça basit ve zahmetsizdir. İlk iş kuponun açıklamasını okumalısınız. Eğer sizin alışverişinize uygun bir kodsa cihazınıza bu kodu kopyalamalısınız. Sonrasında online alışverişe geri dönmelisiniz. Satın alacağınız ürünleri sepete attıktan sonra da kopyaladığınız o kodu sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırmanız gerekir. İndiriminiz o anda toplam tutara uygulanır ve indirimli fiyattan siparişinizi tamamlarsınız. Tüm güncel flavus indirim kuponu ve hediye çeklerini burada bulabilirsiniz.

Popüler Flavus indirim kodları