shopi go indirim kodu
Mağazaya Oy Verebilirsin

15 oy aldı ve ortalaması 4.7 / 5

Shopigo İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Shopigo indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Shopigo indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Shopigo kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Shopigo İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Shopigo İndirim Kodu: Tekstil ve Sneaker Ürünlerinde %15

Tekstil ve sneaker ürünlerinde geçerli shopigo indirim kodu karşınızda! Bu kuponla ekstra %15 indiri ...

Daha fazla bilgi

Shopigo İndirim Kuponu: Sınırlı Sayıda %20

Sınırlı sayıda kullanım için aktif olacak bir shopigo indirim kuponu oluşturuldu. Online alışverişin ...

Daha fazla bilgi

Shopigo İndirim Kodu: Alt Limitsiz %20

Satın alınacak ürün adedi ya da harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama olmadan, online siparişinizi ...

Daha fazla bilgi

Shopi go İndirim Kodu: Online Alışverişte %15

Online alışverişte kullanılabilecek bir shopi go indirim kodu var. Ödeme işlemini gerçekleştirmeden ...

Daha fazla bilgi

Shopigo indirim kodu 2024

Günlerden bir gün, ismi Gamze olan bir kızcağız çayından bir yudum aldıktan sonra bir aralık bir nefes çekmiş ve bir büyülü söz söylemiş; “Allah’ım, ne zaman olacak bir Medea çantam? Ne zaman süreceğim Yves Saint Laurent parfümlerini? Keşke benim de olsa…”. O kadar içten dilemiş ki, dileği bir anda kabul olmuş. Onun isteği, kredi kartı ekstresinde bu ürünlerin farkına bile varmayacak bir eş bulmakmış ama olsun, ansızın cep telefonuna arkadaşından bir bildirim gelmiş. Çocukluk arkadaşı Begüm WhatsApp’tan uzunca bir mesaj yazmış:

Gamze, ne buldum inanamazsın. Shopigo diye popüler dünya markalarının ürünlerini satan bir mağaza var biliyor musun? İşte ne bileyim Birkenstock, Lacoste, Diesel, Converse, Eastpak,  Keen, Salomon, The North Face falan var. Web siteleri var bunların, oradan ürünlerine bak. Çok acayip bir şey yakaladım, sen beğen shopigo indirim kodu ile çok ucuza alacağız. XoXo Gossip Girl.

Gamze adeta deliye dönmüş. Evin içinde alt kattaki komşularına rahatsızlık verecek şekilde zıplayıp durmuş. Siteyi incelediğince sadece bu markaların değil; Adidas, Vans, New Balance, Nike gibi markaların 365 gün kampanyalarının olduğunu fark etmiş. Yani dile kolay, sadece Black Friday, 11.11, yılbaşı indirimleri, Anneler Günü, Sevgililer Günü ya da Kabotaj Bayramlarında değil, her gün! Üstelik shopigo indirim kodu ve kampanyalarıyla da çok avantajlı bir hale geliyor. “E neden bakıyorum ki, hala Yves Saint Laurent benim alabileceğim fiyatlarda değil.” demiş Gamze.

Sonra arkadaşı altında eşofmanla, elinde matara suyuyla kapıya dayanmış. “Üzerine rahat bir şeyler giy. Lacoste’un, Diesel’in canına okumaya gidiyoruz!”. Meğer arkadaşı Begüm, Shopi go’nun ‘İndirim’ günlerinden bahsediyormuş. Shopigo bu markaları çok çok komik fiyatlarla satıyormuş. Shopi go Teşvikiye mağazasına doğru yola çıkmışlar.

Epey uzakta oturdukları için 6 kez toplu taşıma aracı değiştirerek, bordo bereli sabrı ve hırsıyla finale ulaşmışlar. Onlarca parça ürün alıp birbirlerine atarak kahkahalara boğulmuşlar. Mutluluktan gözyaşlarına boğulup eve geldiklerinde derin bir uyku çekmişler.

Derken, aradan birkaç gün geçmiş. Gamze’nin arkadaşı Begüm, bir mesaj göndermiş yine; “Canım en yakın arkadaşım, birtanem, kız kardeşim. Çok kızacaksın diye korkuyorum ama ne yapayım, söylemezsem de olmaz. Hani biz seninle 6 kez araç değiştirip Teşvikiye’ye gitmiştik, alışveriş yapmıştık ya, işte onunla ilgili… Meğersem o ürünleri shopi go web sitesinden de alabilirmişiz. Yine böyle uygun fiyatlarla. Artı olarak sitesinde shopi go indirim kodu da kullanılabiliyormuş. Ama üzülme arkadaşım, söz ilk buluşmamızda sana aylık akbil yükleyeceğim.

O gün Gamze’nin mutluluğu bozulmamış. Dolabında Lacoste elbiseler, masasının çekmecesinde Armani ürünler, üzerinde Medea çanta ve ayağındaki Salomon ile çok mutluymuş. Üstelik ürünlere dokunup seçmeyi sevdiği için de mağazayı tercih edermiş. Sadece bir sonraki sefer taksiye binip parasını arkadaşına ödetmeyi kafasına koymuş.

Kıssadan hisse, internetlerde her şeyler var. Canı isteyen geleneksek yolu tercih eder, canı isteyen 6 vesait gitmeden internetten kampanyalara bakar. Her şartta shopigo iyidir, cep dostudur.

Popüler Shopigo indirim kodları