shutterstock indirim kodu
Store RSS

Shutterstock indirim kodu ve indirim kuponu

Shutterstock indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Shutterstock indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Shutterstock kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.shutterstock.com/tr/

Kullanıcı oyu: 4.9 / 5 (11 Oy)

Shutterstock İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 8 kupon

Shutterstock Kupon Kodu: Tüm Siparişlerde Ekstra %10

Tüm siparişlerde geçerli bir shutterstock kupon kodu geldi! Hemen kopyalayın ve ödeme yapmadan önce sepet sayfasındaki ilgili kupon alanına girerek indirimden yararlanın.

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: Site Genelinde %10 İndirim

Site genelindeki tüm ürün ve hizmetlerde kullanabileceğiniz bir shutterstock kupon kodu getirdik! Siparişinizi tamamlamadan önce bu kodu uygularsanız toplam tutara ekstra %10 indirim yansıyacak ve […]

daha ››

Shutterstock indirim kuponu: Tüm Ürünlerde %10

Sizler için süper bir shutterstock indirim kuponu daha getirdik! Bu kupon sitede satışa sunulan tüm ürünleri ekstra %10 ucuzlatmaktadır. Satın alınacak ürün adedi veya harcama […]

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: Herkese %25 İndirim

Herkese ekstra indirim sağlayacak bir shutterstock kupon kodu daha! Bu kuponla tüm resim paketlerine fazladan %25 indirim uygulanacaktır.

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: Tüm Siparişlerde %10

Artık tüm siparişlerinizde ekstra indirim elde edebileceğiniz bir shutterstock kupon kodu var! Siparişinizi tamamlamadan önce bu kodu girerseniz toplam tutara ekstra %10 indirim uygulanacak. Tüm […]

daha ››

Shutterstock Kupon: Bedava Görsel Planı

Burada yer alan shutterstock kuponuyla 10 görsel/ay planını ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Size bedava 1 aylık kullanım hakkı sunacak bu kuponu sitede bulunan indirim kodu alanına […]

daha ››

Shutterstock indirim kodu: Site Genelinde %10

Site genelindeki tüm ürün ve hizmetlerde kullanabileceğiniz bir shutterstock indirim kodu daha! Bu seferki siparişiniz için %10 daha az ödemenizi sağlayacak. Harcama limiti olmadan istediğiniz […]

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: %15 İndirim

Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarıyla ilgili herhangi bir sınırlandırma olmadan, tüm alışverişlerinizde %10 indirim sağlayacak shutterstock kupon kodu burada! Siz de kopyalayın ve […]

daha ››

 

Önceki Shutterstock promosyon kodu ve hediye çekleri

22 adet indirim kodu

Shutterstock Promosyon Kodu: Anında %25 İndirim

Online siparişinizde ekstra %25 indirim sağlayacak bir shutterstock promosyon kodu geldi! Eğer ödeme yapmadan önce uygularsanız indirimden anında yararlanabilirsiniz.

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: Mart Ayında %25 İndirim

Mart ayındaki siparişlerinizde %25 ek indirim sunacak bir shutterstock kupon kodu daha! Eğer ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girerseniz indirimden yararlanabilirsiniz.

daha ››

Shutterstock indirim kodu: Tüm Siparişlerde Ekstra %25

Tüm siparişlerde kullanılabilecek bir shutterstock indirim kodu geldi! Bu kodu kullandığınız alışverişleriniz için %25 daha az ödeyeceksiniz.

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: Tüm Ürünlerde %10 İndirim

Tüm ürünlerde kullanılabilen bir shutterstock kupon kodu geldi! Ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girerek indirimden yararlanabilirsiniz.

daha ››

Shutterstock indirim kodu: Yeni Yılda Ekstra %10

Yeni yılda da shutterstock indirim koduyla online alışverişlerinizi ucuzlatmaya devam ediyoruz! Burada yer verdiğimiz kodla tüm siparişlerinizde ekstra %10 indirim elde edeceksiniz.

daha ››

Shutterstock indirim kodu: Yılbaşına Özel %20

Yılbaşına özel buradaki shutterstock indirim koduyla online siparişinizi ekstra %20 ucuzlatın! Kodu siparişi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına girmeniz gerekiyor.

daha ››

Shutterstock Kupon Kodu: Ekstra %20 İndirim

Burada yer alan shutterstock kupon koduyla siparişlerinizde %20 ek indirim elde edebilirsiniz! Kullanımı çok kolay. Önce kuponu kopyalamalı, sonra da ilgili kupon alanına yapıştırmalısınız.

daha ››

Shutterstock indirim kodu: Herkes için Net %10

Burada listelediğimiz shutterstock indirim kodu herkes için çok avantajlı! Eğer siparişi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına uygularsanız ödeyeceğiniz toplam tutara ekstra %10 indirim yansıyacaktır.

daha ››

Shutterstock Kupon: Tüm Resim Paketlerinde %25 İndirim

Burada listelediğimiz shutterstock kupon koduyla tüm resim paketlerinde %25 ek indirim elde edeceksiniz! Tek yapmanız gereken kodu sitede yer alan kupon alanına girmek. İndiriminiz o […]

daha ››

Shutterstock indirim kodu: Tüm Siparişlerinizde %10

Tüm siparişlerinizde kullanabileceğiniz bir shutterstock indirim kodu geldi! Eğer kodu kopyalayıp siparişi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına girerseniz indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır.

daha ››

Shutterstock indirim kodu 2021

Biliyorsunuz ki çağımız artık teknoloji çağı ve aradığımız envaiçeşit ürünü özelikle internet uygulamaları, web siteleri sayesinde kolayca bulabiliyoruz. Örneğin artık aklınıza gelebilecek her konuda milyonlarca fotoğraf sade bir kaç tık uzağınızda. Shutterstock sayesinde fotoğraftan müziğe, illüstrasyon çalışmalarından şablonlara kadar görsel ve işitsel pek çok ürün satın alabilirsiniz. Sosyal medya, web sitesi gibi işlerde çalışıyorsanız fotoğraf kalitesinin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. İnternette fotoğraf çok ama kaliteli ve tam da içeriğimize uygun olanı bulmak zor. Sıradan fotoğraflardan sıkıldıysanız, tam olarak aradığınız resmi bulmakta zorluk yaşıyor ve işletmenizin sosyal medya hesaplarında daha profesyonel şablonlarla paylaşım yaparak kalitenizi artırmak istiyorsanız o zaman shutterstock kupon kodu indirimleri sizin için iyi bir başlangıç olacaktır.


Bazen bir olayı yazılarla uzun uzun anlatmak yerine tek bir fotoğrafla anlatmak okuyucu üzerinde daha yoğun bir etki bırakır. Eğer okuyucunuzda etki yaratmak istiyor ve diğer sosyal medya hesaplarına göre bir fark yaratmak istiyorsanız işe duygulara dokunmakla başlayabilirsiniz. Unutmayın, insanlar en çok duygusu olan hikayelerden etkilenir. Özellikle hedef kitleniz Türkiye haricinde Güney Amerika, Ortadoğu, Balkanlar’da yer alan ülkelerden insanları da barındırıyorsa farklı fotoğraflarla onlara özel hikayeler yaratabilirsiniz. Ayrıca elinizde shutterstock indirim kodu varsa diğer sosyal medya uzmanlarına göre bir adım daha önde olduğunuzu söylemeden geçmek istemiyoruz.


Shutterstock Kupon Kodu ile Hedefi On İkiden Vurun!

Diyelim ki Instagram’da insan hikayelerini konu alan bir hesabınız var ve sadece hikayeyle değil görüntüyle de takipçilerinizi etkilemek istiyorsunuz. O zaman Shutterstock’ta yer alan 1 milyardan fazla görsel, video klip ve müzik parçası sayesinde hedefi tam on ikiden vurabilirsiniz. Diyelim ki küçük bir çocuğun başarısından bahseden bir hikaye anlatacaksınız bunun için eğer o çocuğun fotoğrafını kullanamıyorsanız temsili bir fotoğraftan yararlanabilirsiniz. Hatta son zamanlarda sosyal medyada video ağırlıklı içerikler daha çok tercih edildiği için hikayenizi 1 dakika içinde anlatarak fotoğraflar ve hikâyeye uygun fon müzikleriyle destekleyebilirsiniz. Her ne arıyorsanız Shutterstock’un web sitesinde yer alan kutucuğa yazarak işe başlayabilirsiniz.  Herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız telifsiz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ama cüzi bir rakam karşılığında telifli ürünlerin dünyasını da keşfedebilirsiniz. Üstelik shutterstock kupon kodu sayesinde fiyatından dolayı satın almaya çekindiğiniz ürünleri de daha uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkün. Ayrıca yaptığınız tasarımları, çizdiğiniz vektörleri Shutterstock’ta paylaşarak adınızı bütün dünyaya duyurmanız da mümkün.


Eğer sosyal medya hesabınızda daha fazla kişiye ulaşmak ve daha fazla takipçiye kavuşmak istiyorsanız trendleri iyi takip etmelisiniz. Özellikle Instagram’da en beğenilen fotoğraflara baktığınızda aydınlık ortamda yakın çekim planında çekildiklerini görürsünüz. Mesela doğa fotoğrafı paylaşmak istiyorsanız partnerinin elini tutmuş kırda yürüyen bir sevgili, kadrajla göz teması kurmadan karşısındaki engin denize bakan bir çift mavi göz, lavanta tarlaları arasında mutluluk içinde poz veren genç bir kadın fotoğrafı işinizi fazlasıyla görecektir. Eğer daha popüler fotoğraflar istiyorsanız Shutterstock’ta en çok aratılan resimlere göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca Shutterstock mobil uygulaması sayesinde fotoğrafları hem bilgisayarınıza hem telefonunuza kaydedebilirsiniz.


Tasarımda Profesyonelleşmenin Pratik Yolu

Sosyal medya hesabınızın ya da web sitenizin daha kaliteli görünmesi için profesyonel tasarımlara ihtiyacınız var. Sade, anlaşılır, renk uyumu yerinde ve minimal tasarımlar sayesinde takipçilerinize göze hitap eden içerikler sunabilirsiniz. Ama tasarım konusunda kendinizi yeterli görmüyorsanız, hatta bu işe sıfırdan başladıysanız Shutterstock’ta şablon tasarlamanız mümkün. Neredeyse profesyonel tasarımcılar kadar başarılı işler çıkarmak için zihninizi serbest bırakmanız yeterli. Unutmayın yaratıcı düşünmenin birinci koşulu zihnin akışını bozmamaktan, onu özgür bırakmaktan geçer. Saçma dediğiniz fikirler bir bakmışsınız ki milyonlarca insanın like’ladığı bir içeriğe dönüşmüş. Shutterstock’un size sunduğu geniş imkanlar sayesinde bunu başarmanız mümkün. Üstelik shutterstock indirim kuponu sayesinde bu imkanlara ulaşmanız çok daha hesaplı olacak. Fotoğrafa, müziğe para mı verilir diye düşünmeyin, daha fazla takipçi kazanmak istiyorsanız Shutterstock’un özel indirimlerinden de faydalanarak takipçilerinize görsel hikaye anlatıcılığını en üst boyutlarda yaşatın.