booking.com indirim kodu
Store RSS

Booking indirim kodu ve indirim kuponu

Booking indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Booking indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Booking kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.booking.com

Kullanıcı oyu: 4.9 / 5 (9 Oy)

Booking İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 6 kupon

Booking indirim kodu: Eylül Ayında %15

Eylül ayında %15 daha az ödemenizi sağlayabilecek bir booking indirim kodu geldi! Rezervasyon esnasında ödemeyi tamamlamadan hemen önce kullanırsanız indirimden anında faydalanabilirsiniz.

daha ››

Booking.com indirim kodu: Anında Ekstra %20

Online rezervasyonlarınızı anında ekstra %20 ucuzlatacak booking.com indirim kodu burada! Hemen kopyalayın ve rezervasyonunuzu tamamlamadan önce ilgili kupon alanına girerek indirimden yararlanın. Seçili otellerdeki tüm […]

daha ››

Booking indirim kodu: Site Genelinde %10

Site genelinde geçerli bir booking indirim kodu geldi! Bu kodu tüm rezervasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce siteye girmeniz yeterlidir. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmayan […]

daha ››

Booking.com indirim kodu: Frankfurt Otellerinde %9

Frankfurt otellerinde kullanabileceğiniz booking.com indirim kodu burada. Siz de bu bölgeye seyahat edecekseniz indirim kodunu kullanarak seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Kuponu uyguladığınız anda toplam tutara […]

daha ››

Booking indirim kodu: Brüksel’deki Tesislerde %8

Brüksel’deki tesisler için avantajlı bir booking indirim kodu geldi! Siz de kopyalayıp ödemeyi tamamlamadan önce siteye girerseniz anında indiriminizi alabilirsiniz. Elde edeceğiniz indirim oranı %8’dir.

daha ››

Booking Kupon kodu: Atina Rezervasyonlarında %5

Atina’daki tesisler için yapacağınız rezervasyonlarda kullanabileceğiniz bir booking kupon kodu var! Kullanımı çok basit. Önce kuponu kopyalamalı, sonrasında da rezervasyonunuzu tamamlamadan önce siteye girmelisiniz. Bu […]

daha ››

 

Önceki Booking promosyon kodu ve hediye çekleri

35 adet indirim kodu

Booking Kupon Kodu: Hafta Sonu %10 İndirim

Bu hafta sonu rezervasyonlarınızı ekstra %10 ucuzlatacak bir booking.com kupon kodu var. İndirimden faydalanmak isteyen herkes ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka bu kodu kullanmalıdır.

daha ››

Booking.com indirim kuponu: Site Özel Net %5

Size özel buradaki booking.com indirim kuponuyla rezervasyonu net %5 ucuzlatmak mümkün. Alışveriş aşamasında ödeme yapmadan hemen önce bu kodu uygulamanız yeterli.

daha ››

Booking indirim kodu: Alt Limitsiz Ekstra %22

Konaklayacağınız gece sayısı ya da harcama tutarıyla ilgili herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, online rezervasyonlarınızı ekstra ucuzlatabileceğiniz booking.com indirim kodu burada! Ödeme yapmadan kullanmayı unutmayın. Sınırlı […]

daha ››

Booking.com Kupon Kodu: Net %5 İndirim

Net %5 indirim elde edebileceğiniz booing.com kupon kodu! Bu indirimden faydalanmak için ödeme yapmadan önce kupon alanına uygulamalısınız. Toplam tutar o anda güncellenecektir.

daha ››

Booking indirim kodu: Mayıs Ayında %10

Burada listelenen booking.com indirim kodu ile %10 daha az ödemek mümkün. Sipariş aşamasında bu kodu ilgili kupon bölümüne uygulamak gerekiyor. Harcama tutar veya konaklanacak gece […]

daha ››

Booking Kupon Kodu: Tüm İndirimlere Ek %5

Burada yer verdiğimiz booking.com kupon koduyla tüm indirimlere ek olarak %5 daha az ödeyebilirsiniz. Rezervasyonu sonlandırmadan bu kodu ilgili kupon bölümüne girmeniz yeterli.

daha ››

Booking indirim kuponu: Online Rezervasyonda %5

Online rezervasyonda kullanabileceğiniz buradaki booking.com indirim kuponuyla %5 daha az ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kodu kopyalamak ve ilgili kupon bölümüne uygulamak.

daha ››

Booking indirim kodu: İşte Size Net %15

İşte sizlere burada sunduğumuz booking.com indirim kodu online rezervasyonlarınızı %15 ucuzlatmanızı sağlıyor! Nasıl mı? Bu kodu cihazınıza kopyalayıp rezervasyonunuzu tamamlamadan önce ilgili kupon alanına yapıştırmanız […]

daha ››

Booking.com Promosyon Kodu: Anında %5 İndirim

Size anında %5 ek indirim sunacak booking.com promosyon kodu burada! Tek yapmanız gereken kodu kopyalayıp rezervasyonu tamamlamadan ilgili kupon kutucuğuna uygulamak.

daha ››

Booking.com indirim kuponu: Yeni Yıla Özel %10

Yeni yıla özel avantajlı bir booking.com indirim kodu geldi! Eğer ödeme yapmadan önce bu kodu ilgili kupon alanına uygularsanız anında indirimden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz.

daha ››

Booking indirim kodu 2022

Telefon denen bir şey yoktu ama yokluğu hissediliyordu. İnsanlar birbirleri ile iletişim kuramadıkları için savaşlar çıkıyordu. Sonra internet ve finalde de booking indirim kodu girdi hayatımıza. Yokluğundan önce neyden mahrum olduğumuzu bilmediğimiz bir şey olarak keşfedilmeye bekler halde hem de. Bugün internet ve booking.com indirim kodu olmadan ne iletişim kurabiliriz, ne insanlar koca fabrikaları çalıştırabilir ne de güvenliği bile sağlayamayız gibi geliyor. Sonra internetin çok geniş bir kavram olduğu aklımıza geliyor. Onunla beraber tanıştığımız web siteler ve uygulamalar ne olacak. Bir sürü olmazsa olmaz, “Yahu bu hayatımızda yokken ne yapıyorduk biz?” dediğimiz şey var. Bunlardan biri de seyahat sever olarak bizi en garip hissettirenlerden biri Booking.com.


Bugün birçok rakibi, benzer işi yapan başka siteler ve uygulamalar var. Hatta Türkiye’de de yerini almaya çalışanlar çok. Ama Booking’in benzersiz yapısı, ilk göz ağrımız olması onu hep ön plana çıkarıyor. Temel olarak, tarih ve lokasyon giren bir müşterinin dünyanın her yerinde konaklama yapacak yer bulmasıyla yola çıkmışlar. Öyle de olmuş. İsviçre’de küçücük bir köyde bile bugün konaklama yapabiliyorsanız, bu Booking sayesinde. “Ben Booking’ten bulmadım ki?” de diyebilirsiniz ve hiç fark etmez. Bu işi bu kadar yaygınlaştıran ve insanların evlerini ya da boş odalarını kiralamalarına ön ayak olan booking.com indirim kodu kullanımıdır.


İş burayla kalmıyor elbette. Neden hala en çok tercih edilen uygulama olduğunu anlatalım size. Birincisi, rezervasyon yapmadan önce odadaki tüm eşyalara saç kurutma makinesine kadar bütün detayları görebiliyorsunuz ve tesisle iletişime geçip sorularınızı sorabiliyorsunuz. İkincisi, değerlendirme yorumlarını okuyarak tatilinizde bir sürpriz yaşamıyorsunuz. En çok kullanılan aracı site olduğu için de yorumlar kalabalık, manipüle edilmiş olmuyor yani tesis tarafından. Üçüncüsü, sonra öde ve ücretsiz iptal seçenekleri. Müşteri eğer tesis imkân sağlıyorsa, tesise vardığında da ödeme yapabilir ya da yaptığı ödemeyi son birkaç gün kala hala geri alabilir.


Bunların dışında da asıl bizim sevdiğimiz mevzuya geliyoruz. Arama yaparken o kadar fazla detaya girebiliyorsunuz ki, engelli tuvaletine kadar seçim yapabiliyorsunuz. Sizin için bir kıstas ise sadece kapalı havuzu ya da çocuk oyun parkı olanları aratabiliyorsunuz. Özellikle yurt dışına gittiğinizde elin memleketinde metrolarda perişan olmamak adına da şehir merkezini işaretleyebiliyor, hatta tesise nereler yakın görebiliyorsunuz. Örneğin bir turist İstanbul’a geleceği ve Taksim’de konaklamak için tesis baktığı zaman şunları görüyor; “Sultanahmet Camii 3 kilometre”, “Ayasofya 2,8 kilometre”, “Bağdat Caddesi 15 kilometre” gibi. Dolayısıyla seçimlerinizi önemli noktalara olan mesafeler de etkileyebiliyor.


Gelelim fasulyenin faydalarına, Kayserili sevindiren imkânlarına. Booking.com üyeleri online otel rezervasyonu yaptıkça level atlıyor. Genius üye olduğunda bile onun içinde seviye yükseltebiliyor. Bu sayede de kimse alamazken siz resepsiyonda beklerken hoş geldin ikramı alabiliyorsunuz mesela. Fiyatları görürken diğer her Booking kullanıcısına göre %15 daha indirimli görebiliyorsunuz. Size her anlamda öncelik verilebiliyor. Dolayısıyla Booking kullandıkça, konforunuz da artıyor. Dünyanın her yerinde de rahat rahat müşteri hizmetleri ile görüşebiliyorsunuz, hele ki Genius kullanıcı olduysanız çok daha kolay erişim sağlayabiliyorsunuz.


Booking indirim kodu ve promosyonlar konusunda çok cesur. Bir süredir arkadaşlarınızı sizin kodunuzla davet ederek iade alabiliyorsunuz. Yani siz profilinize girerek link aldınız ve arkadaşınıza attınız. O da o link üzerinden giriş yaptı ve 300 dolarlık bir rezervasyon yaptı. Size öneride bulunduğunuz için $15 ona da %10 pay ile $30 iade veriyorlar. Böylece bu işlemi sevgilinizle yaparsanız, 300 yerine 255 dolara konaklamış olursunuz. Hatta isterseniz araç kiralama için de kullanabilirsiniz, Booking bu konuda da yardımcı oluyor.


Şu aralar Türkiye içindeki oteller için Türk halkının erişim problemi olsa da, hala çok kullanılıyor. Yurt dışı tesisleri için hala rezervasyon yapabilirsiniz. Yurt içinde de kullanmak imkansız değil, VPN ile giriş yaparsanız sorun yaşamadan uygulamayı kullanabilirsiniz. En gelişmiş ve en müşteri deneyimi yüksek seyahat sitesi olduğuna biz eminiz. Canımız zevk için Bali’deki otellere bakmak çekti. Bye!