booking.com indirim kodu
Store RSS

Booking indirim kodu ve indirim kuponu

Booking indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Booking indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Booking kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.booking.com

Kullanıcı oyu: 4.9 / 5 (8 Oy)

Booking İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 5 kupon

Booking indirim kodu: Eylül’de Ekstra %5

Eylül ayındaki rezervasyonunuzda kullanabileceğiniz bir booking indirim kodu var! Eğer rezervasyonunuzu tamamlamadan önce bu kodu uygularsanız ödeyeceğiniz tutara %5 ek indirim yansıyacaktır. Kupon tek kullanımlıktır.

daha ››

Booking indirim kodu: Site Genelinde %10

Site genelinde geçerli bir booking indirim kodu geldi! Bu kodu tüm rezervasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce siteye girmeniz yeterlidir. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmayan […]

daha ››

Booking.com indirim kodu: Frankfurt Otellerinde %9

Frankfurt otellerinde kullanabileceğiniz booking.com indirim kodu burada. Siz de bu bölgeye seyahat edecekseniz indirim kodunu kullanarak seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Kuponu uyguladığınız anda toplam tutara […]

daha ››

Booking indirim kodu: Brüksel’deki Tesislerde %8

Brüksel’deki tesisler için avantajlı bir booking indirim kodu geldi! Siz de kopyalayıp ödemeyi tamamlamadan önce siteye girerseniz anında indiriminizi alabilirsiniz. Elde edeceğiniz indirim oranı %8’dir.

daha ››

Booking Kupon kodu: Atina Rezervasyonlarında %5

Atina’daki tesisler için yapacağınız rezervasyonlarda kullanabileceğiniz bir booking kupon kodu var! Kullanımı çok basit. Önce kuponu kopyalamalı, sonrasında da rezervasyonunuzu tamamlamadan önce siteye girmelisiniz. Bu […]

daha ››

 

Önceki Booking promosyon kodu ve hediye çekleri

12 adet indirim kodu

Booking indirim kodu: Ağustos Ayında %5

Ağustos ayındaki otel rezervasyonlarınız için kullanabileceğiniz bir booking.com indirim kodu var! Rezervasyonunuzu tamamlamadan önce siteye girerek indirimden faydalanabilirsiniz. Harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama bulunmuyor.

daha ››

Booking.com indirim kodu: Yaza Özel %10

Seçili yurt dışı otellerinde geçerli buradaki booking.com indirim koduyla rezervasyonunuzu ekstra %10 ucuzlatacaksınız! Bunun için rezervasyonunu tamamlamadan önce bu kodu uygulamayı unutmayın.

daha ››

Booking indirim kodu: Size özel %8

Size özel online otel rezervasyonlarını %8 ucuzlatacak bir booking.com indirim kodu var! Yapılması gereken çok basit. Önce kuponu kopyalayın, sonra da ödeme yapmadan hemen önce […]

daha ››

Booking indirim kodu: Herkese %15

Konaklanacak gece sayısı veya harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmadan, seçili tesislerdeki online rezervasyonlarınızı ekstra %15 ucuzlatacak booking.com indirim kodu burada! Ödeme yapmadan önce kodu […]

daha ››

Booking.com indirim kodu: İtalya Otelleri için %10

İtalya otellerinde kullanılabilecek bir booking.com indirim kodu geldi! Eğer rezervasyonu tamamlamadan önce kodu uygularsanız %10 indirim elde edersiniz. Harcama tutarı ile ilgili bir kısıtlama bulunmuyor.

daha ››

Booking.com indirim kodu: Alt Limitsiz %5

İşte sizlere yine bir booking.com indirim kodu daha! Harcama tutarı veya konaklanacak gece sayısıyla ilgili bir sınırlandırma olmadan, seçili otellerdeki rezervasyonlarınızı ekstra %5 daha ucuzlatabilir.

daha ››

Booking.com indirim kodu: Site Genelinde %5

Site genelindeki tüm tesislerde faydalanabileceğiniz bir booking.com indirim kodu var! Eğer rezervasyonu tamamlamadan önce siteye girerseniz eksra %5 indirim elde edebilirsiniz! Konaklanacak gece sayısı ile […]

daha ››

Booking indirim kodu: İtalya Otellerinde %5

Booking.com indirim koduyla İtalya otellerindeki rezervasyonlar için %5 daha az ödeniyor. Hemen kopyalayın ve ödeme yapmadan önce siteye girerek bu indirimden faydalanın.

daha ››

Booking.com indirim kodu: İngiltere Otellerinde %15

Seçili İngiltere otellerindeki rezervasyonlarda kullanılabilecek bir booking.com indirim kodu var. Bu kodu kullandığınızda ödeyeceğiniz tutara ekstra %15 indirim uygulanır. Harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama yoktur.

daha ››

Booking indirim kodu: İspanya Otelleri için %10

İspanya otellerindeki rezervasyonlar için kullanılabilen bir booking.com indirim kodu var. Rezervasyonun tamamlanmadan önce siteye girilmesi gerekmektedir. Konaklanacak gece sayısı ile ilgili bir sınırlandırma bulunmuyor.

daha ››

Booking indirim kodu 2020

Telefon denen bir şey yoktu ama yokluğu hissediliyordu. İnsanlar birbirleri ile iletişim kuramadıkları için savaşlar çıkıyordu. Sonra internet ve finalde de booking indirim kodu girdi hayatımıza. Yokluğundan önce neyden mahrum olduğumuzu bilmediğimiz bir şey olarak keşfedilmeye bekler halde hem de. Bugün internet ve booking.com indirim kodu olmadan ne iletişim kurabiliriz, ne insanlar koca fabrikaları çalıştırabilir ne de güvenliği bile sağlayamayız gibi geliyor. Sonra internetin çok geniş bir kavram olduğu aklımıza geliyor. Onunla beraber tanıştığımız web siteler ve uygulamalar ne olacak. Bir sürü olmazsa olmaz, “Yahu bu hayatımızda yokken ne yapıyorduk biz?” dediğimiz şey var. Bunlardan biri de seyahat sever olarak bizi en garip hissettirenlerden biri Booking.com.


Bugün birçok rakibi, benzer işi yapan başka siteler ve uygulamalar var. Hatta Türkiye’de de yerini almaya çalışanlar çok. Ama Booking’in benzersiz yapısı, ilk göz ağrımız olması onu hep ön plana çıkarıyor. Temel olarak, tarih ve lokasyon giren bir müşterinin dünyanın her yerinde konaklama yapacak yer bulmasıyla yola çıkmışlar. Öyle de olmuş. İsviçre’de küçücük bir köyde bile bugün konaklama yapabiliyorsanız, bu Booking sayesinde. “Ben Booking’ten bulmadım ki?” de diyebilirsiniz ve hiç fark etmez. Bu işi bu kadar yaygınlaştıran ve insanların evlerini ya da boş odalarını kiralamalarına ön ayak olan booking.com indirim kodu kullanımıdır.


İş burayla kalmıyor elbette. Neden hala en çok tercih edilen uygulama olduğunu anlatalım size. Birincisi, rezervasyon yapmadan önce odadaki tüm eşyalara saç kurutma makinesine kadar bütün detayları görebiliyorsunuz ve tesisle iletişime geçip sorularınızı sorabiliyorsunuz. İkincisi, değerlendirme yorumlarını okuyarak tatilinizde bir sürpriz yaşamıyorsunuz. En çok kullanılan aracı site olduğu için de yorumlar kalabalık, manipüle edilmiş olmuyor yani tesis tarafından. Üçüncüsü, sonra öde ve ücretsiz iptal seçenekleri. Müşteri eğer tesis imkân sağlıyorsa, tesise vardığında da ödeme yapabilir ya da yaptığı ödemeyi son birkaç gün kala hala geri alabilir.


Bunların dışında da asıl bizim sevdiğimiz mevzuya geliyoruz. Arama yaparken o kadar fazla detaya girebiliyorsunuz ki, engelli tuvaletine kadar seçim yapabiliyorsunuz. Sizin için bir kıstas ise sadece kapalı havuzu ya da çocuk oyun parkı olanları aratabiliyorsunuz. Özellikle yurt dışına gittiğinizde elin memleketinde metrolarda perişan olmamak adına da şehir merkezini işaretleyebiliyor, hatta tesise nereler yakın görebiliyorsunuz. Örneğin bir turist İstanbul’a geleceği ve Taksim’de konaklamak için tesis baktığı zaman şunları görüyor; “Sultanahmet Camii 3 kilometre”, “Ayasofya 2,8 kilometre”, “Bağdat Caddesi 15 kilometre” gibi. Dolayısıyla seçimlerinizi önemli noktalara olan mesafeler de etkileyebiliyor.


Gelelim fasulyenin faydalarına, Kayserili sevindiren imkânlarına. Booking.com üyeleri online otel rezervasyonu yaptıkça level atlıyor. Genius üye olduğunda bile onun içinde seviye yükseltebiliyor. Bu sayede de kimse alamazken siz resepsiyonda beklerken hoş geldin ikramı alabiliyorsunuz mesela. Fiyatları görürken diğer her Booking kullanıcısına göre %15 daha indirimli görebiliyorsunuz. Size her anlamda öncelik verilebiliyor. Dolayısıyla Booking kullandıkça, konforunuz da artıyor. Dünyanın her yerinde de rahat rahat müşteri hizmetleri ile görüşebiliyorsunuz, hele ki Genius kullanıcı olduysanız çok daha kolay erişim sağlayabiliyorsunuz.


Booking indirim kodu ve promosyonlar konusunda çok cesur. Bir süredir arkadaşlarınızı sizin kodunuzla davet ederek iade alabiliyorsunuz. Yani siz profilinize girerek link aldınız ve arkadaşınıza attınız. O da o link üzerinden giriş yaptı ve 300 dolarlık bir rezervasyon yaptı. Size öneride bulunduğunuz için $15 ona da %10 pay ile $30 iade veriyorlar. Böylece bu işlemi sevgilinizle yaparsanız, 300 yerine 255 dolara konaklamış olursunuz. Hatta isterseniz araç kiralama için de kullanabilirsiniz, Booking bu konuda da yardımcı oluyor.


Şu aralar Türkiye içindeki oteller için Türk halkının erişim problemi olsa da, hala çok kullanılıyor. Yurt dışı tesisleri için hala rezervasyon yapabilirsiniz. Yurt içinde de kullanmak imkansız değil, VPN ile giriş yaparsanız sorun yaşamadan uygulamayı kullanabilirsiniz. En gelişmiş ve en müşteri deneyimi yüksek seyahat sitesi olduğuna biz eminiz. Canımız zevk için Bali’deki otellere bakmak çekti. Bye!