homend indirim kodu
Mağazaya Oy Verebilirsin

19 oy aldı ve ortalaması 4.8 / 5

Homend İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Homend indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Homend indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Homend kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Homend İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Homend Kupon Kodu: Alt Limitsiz %10 İndirim

Satın alınacak ürün adedi ya da harcama tutarıyla ilgili herhangi bir kısıtlama olmaksızın, burada y ...

Daha fazla bilgi

Homend indirim kuponu: Tüm Kategorilerde 100TL

Tüm kategorilerde geçerli bir homend indirim kuponu geldi. Tek yapmanız gereken butona tıklayarak ko ...

Daha fazla bilgi

Homend indirim kodu 2023

Homend, küçük ev aletleri üreten bir Türk markasıdır. 2009 yılında Index Grup bünyesinde kuruldu. Bilgisayar dağıtım alanında faaliyet gösteren Idex Grup, küçük ev aletleri sektörüne girerek, ilk ürünlerini 2010 yılında piyasaya sürdüler. Ürünleri Hong Kong merkezli KJI Industrial firması tarafından üretiliyordu. Kısa süre içinde rekabetçi fiyat politikası sayesinde oldukça popüler oldu. Online alışveriş sitesinde homend kupon kodu indirimleriyle de sektördeki gücünü artırdı.

Pazar payını her geçen yıl daha da arttıran Homend, 2020 senesinde Karaca Home Collection A.Ş. tarafından satın alındı. Bu birleşmeyle gücüne güç katan marka, şu anda yüzlerce satış noktası ve online alışveriş sitesiyle hizmet vermektedir. Ürünleri piyasadan daha ucuza almak isteyenler ise homend indirim kodu fırsatlarını değerlendirebilir. Bu kuponlar herhangi bir modeli mağaza fiyatının daha altına satın almanızı sağlar. Kodların sadece online alışveriş sitesinde geçerli olduğunu unutmayın.

Homend ürün yelpazesi ise oldukça geniş. “Gıda Hazırlama” kategorisinde mikser, mutfak robotu, blender, rondo ve kıyma makinesi gibi ürünler bulunuyor. “İçecek Hazırlama” kategorisinde de çay makinesi, katı meyve sıkacağı, kahve makinesi ve su ısıtıcıları bulmak mümkün. Bunların dışında süpürgeler, ütüler, hava temizleyicileri ve anne bebek gereçleri de var. Üstelik tüm bu ürünlerde homend indirim kodları kullanılabiliyor.

Zarif ve ergonomik tasarımlar, Homend ürünlerinin diğerler birçok markadan ayrılmasını sağlar. Ayrıca kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için pratik fonksiyonlar sunar. Homend ürünleri genellikle kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Kullanıcıların ürünleri rahatlıkla kullanabilmesi ve ayarlayabilmesi için tasarlanırlar. Kalite ve dayanıklılık konusunda da oldukça iddialı. Ürünlerinde kaliteli malzemeler kullanarak dayanıklılığı ön planda tutar. Siz de kaliteli küçük ev aletlerini uygun fiyatlara satın almak isterseniz homend kupon kodlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Homend indirim kodları