korkmaz kupon kodu
Mağazaya Oy Verebilirsin

25 oy aldı ve ortalaması 4.7 / 5

Korkmaz İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Korkmaz indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Korkmaz indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Korkmaz kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Korkmaz İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Korkmaz İndirim Kodu: Online Alışverişte %15

Online alışverişte %15 daha az ödemek için burada listelenen korkmaz indirim kodundan faydalanabilir ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz İndirim Kodu: Sepette Ekstra 200TL

Online alışverişinizi korkmaz indirim koduyla ekstra 200TL ucuzlatmaya ne dersiniz? Satın almak iste ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz Outlet: Net %60 İndirim

Korkmaz outlet kategorisi altında satışa sunulan ürünlerde net %60’a varan indirim fırsatını k ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz İndirim Kodu: Yemek Takımlarında 100TL

Seçili yemek takımlarından vereceğiniz online siparişiniz için, buradaki korkmaz indirim kodunu kull ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz Kupon Kodu: Tencere Setlerinde 200TL

Siz de tencere setlerinde 200TL indirim istiyorsanız korkmaz kupon kodundan faydalanabilirsiniz. Sep ...

Daha fazla bilgi

Önceki Korkmaz promosyon kodu ve hediye çekleri

Korkmaz İndirim Kodu: Tüm Ürünlerde Geçerli %10

Tüm ürünlerde geçerli bir korkmaz indirim kodu daha! Hemen kopyalayın ve ödemenizi gerçekleştirmeden önce uygulayarak an ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz Kupon Kodu: Alt Limitsiz %10 İndirim

Harcama tutarı ya da satın alınacak ürün adediyle ilgili herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, online alışverişinizde % ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz Kampanya Kodu: Sizin için 300TL İndirim

Sizin için listelenen bu korkmaz kampanya koduyla 300TL indirim elde etmek mümkün. Online alışverişi tamamlamadan hemen ...

Daha fazla bilgi

Korkmaz indirim kodu 2024

Korkmaz markasının doğup büyüyerek bu günlere gelmesi, tam bir başarı hikayesidir. Bugün 120 ülkeye ihracat yapan, milyonlarca dolarlık cirosu olan, birçok insanın arama motorlarında korkmaz indirim kodu fırsatlarını araştırdığı bu markanın hikayesi, 1972 yılında, İstanbul Mercan’daki elli metrekarelik bir dükkanda başlıyor.

Kurucu Hakkı Korkmaz ve yeğeni Rahmi korkmaz el ele vererek bu atölyeyi açıyorlar. Sonrasında yavaş yavaş büyüyerek Kandıra’daki ilk fabrikası kuruluyor. İlerleyen dönemde bunu Tuzla’daki fabrika takip ediyor. Sonra da Beylikdüzü fabrikasının açılışı yapılıyor. Başta çelik mutfak eşyaları üretimi yapılırken, sonrasında diğer mutfak ürünleri ve elektrikli ev aletleri üretimlerine geçiliyor. Günümüzde korkmaz çaydanlık ve tencere setleri, kategorisinin en çok talep gören modelleri olarak görülüyor. Aynı zamanda korkmaz tost makinesi, kahve makinesi ve çaycılar da yine kendi alanında en popüler modeller olarak nitelendiriliyor. Evleneceklerin gözdesi ise korkmaz çeyiz seti modelleridir.

Korkmaz mağazaları Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış durumda. Ülkemizde, farklı illerde bulunan, toplam 63 mağazasıyla ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bununla beraber resmi satış sitesi olan korkmazstore.com.tr adresinden de tüm Türkiye’ye gönderim yapıyor. Online alışverişlerde korkmaz kupon kodu indirimleri ve internete özel kampanyalar sayesinde, çok daha uygun fiyatlı sipariş verilmesine de olanak tanıyor.

Online alışveriş sitesinde pişirme grubu, küçük ev aletleri, çeyiz setleri, mutfak gereçleri, sofra ürünleri gibi temel kategoriler var. Bunun haricinde korkmaz outlet bölümünde de markanın indirimli ürünlerini bulabilirsiniz. Eğer internet sitesinden alışveriş yapacaksanız “Online Özel” kategorisine bakmadan geçmeyin. Çünkü burada çok uygun fiyatlı modeller yer alıyor. Hangi ürünleri seçerseniz seçin, alışverişinizi tamamlamadan önce korkmaz indirim kodu kullanmayı unutmamalısınız. Markanın tüm güncel kupon kodlarını buradan takip edebilirsiniz.

Popüler Korkmaz indirim kodları