les benjamins indirim kuponu
Mağazaya Oy Verebilirsin

23 oy aldı ve ortalaması 4.7 / 5

Les Benjamins İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Les Benjamins indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Les Benjamins indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Les Benjamins kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Les Benjamins İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Les Benjamins İndirim Kodu: Sizin için Ekstra %15

Sizin için listelenen les benjamins indirim koduyla online alışverişinizi ekstra %15 ucuzlatabilirsi ...

Daha fazla bilgi

Les Benjamins İndirim Kodu: Alt Limitsiz %20

Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarıyla ilgili herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, seçil ...

Daha fazla bilgi

Les Benjamins İndirim Kuponu: Site Genelinde %10

Site genelinde satışa sunulan tüm ürünlerde yararlanılabilen bir les benjamins indirim kuponu var. S ...

Daha fazla bilgi

Les Benjamins Kampanya: İndirim Kategorisinde %50

İndirim kategorisi altında satışa sunulan modellerde net %50’ye varan indirimleri kaçırmayın! ...

Daha fazla bilgi

Les Benjamins İndirim Kodu: Online Alışverişte %15

Burada listelenen les benjamins indirim koduyla online siparişiniz için %15 daha az ödeyebilirsiniz. ...

Daha fazla bilgi

Önceki Les Benjamins promosyon kodu ve hediye çekleri

Les Benjamins Kupon Kodu: Anında 200TL İndirim

Anında 200TL ek indirim elde edebileceğiniz bir les benjamins kupon kodu var. Seçili sezon ürünlerinde tek seferde yapıl ...

Daha fazla bilgi

Les Benjamins İndirim Kodu: Yaz Sezonunda 100TL

İlkbahar / Yaz sezonundaki seçili modellerde kullanılabilecek les benjamins indirim koduyla online alışverişinizi sepet ...

Daha fazla bilgi

Les Benjamins indirim kodu 2024

İşte size muhteşem bir başarı hikayesi. Hikayenin adı Les Benjamins ve kahramanı da Bünyamin Aydın. Kendisi 6 yaşında eğitim için Almanya’ya ve sonrasında da İsviçre’ye gidiyor. Daha 19 yaşındayken de Les Benjamins markasını kuruyor. Markanın kreasyonları temelde lüks sokak konseptini yansıtıyor. İşin sırrı ise doğu ve batı kültürlerini mükemmel bir şekilde harmanlamasında. O zamanlar tabi ki markanın bu kadar büyüyerek tanınacağını, insanların daha uygun fiyatlı alışveriş yapabilmek için sürekli les benjamins indirim kodu arayacağını bilemiyordur. Fakat geldiği noktada, koleksiyonları Milano Moda Haftası’nda görücüye çıkıyor.

Les Benjamins’in ilk koleksiyonu 2011 yılında hazırlanıyor. Bu koleksiyon mütevazı bir şekilde 30 baskılı tshirt ile çıkıyor. Sonrasında sweatshirt ve hoodie modelleri geliyor. Bünyamin Aydın bunlarla yetinemeyeceğini anlayarak, moda haftalarında boy gösterecek bir hazır giyim markası yaratmaya karar vermiş ve kolları sıvamış. Koleksiyonuna gömlek, ceket, pantolon, çanta, aksesuarlar ve daha birçok şey eklemiş. Kendisinin Nike markasına tasarım yapan ilk Türk olduğunu da hatırlatalım.

Markanın ismi oldukça iddialı. Birçok kişi Les Benjamins ne demek diye merak ediyor. Marka adının doğması şu şekilde gerçekleşiyor. Bünyamin Aydın’a yurt dışında okurken genellikle Benjamin ismiyle hitap ediliyormuş. O da buna oldukça alışmış olacak ki, markasının adını Benjamins koymak istemiş. Fakat bu ismin patentinin alındığını öğrenince, Paris’i çok sevdiği ve moda başkenti kabul ettiği için markasının adını Les Benjamins olarak koymayı uygun görmüş.

Les Benjamins ürünleri dünya genelinde 200’den fazla mağazada satışa sunuluyor. Bu mağazalar Avrupa, Asye ve Orta Doğu’da bulunmaktadır. İlk flagship mağazası da Dubai Mall of Emirates’de yer almaktadır. Türkiye’deki Les Benjamins mağazaları ise şunlardır:

  • Les Benjamins Nişantaşı (İstanbul)
  • Les Benjamins Zorlu Center (İstanbul)
  • Les Benjamins Cadde (İstanbul)
  • Les Benjamins Akasya AVM (İstanbul)
  • Les Benjamins Akbatı AVM (İstanbul)
  • Les Benjamins Alsancak (İzmir)
  • Les Benjamins Hilltown AVM (İzmir)
  • Les Benjamins Kentpark AVM (Ankara)

Bu mağazaların dışında, online alışveriş sitesiyle de Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyor. Hatta online siparişlerde les benjamins indirim kodu ile alışverişleri daha ucuza getirme imkanı da sunuyor. Bu kuponlar site genelindeki tüm ürünlerde kullanılabilir. Güncel les benjamins indirim kuponu ve kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz.

Popüler Les Benjamins indirim kodları