mcafee kupon kodu
Store RSS

McAfee indirim kodu ve indirim kuponu

McAfee indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel McAfee indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava McAfee kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.mcafee.com

Kullanıcı oyu: 4.8 / 5 (25 Oy)

McAfee İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 5 kupon

McAfee indirim kuponu: Eylül’de Ekstra %40

Burada listelenen mcafee indirim kuponu Eylül’deki siparişlerinizi %40 ucuzlatıyor. Tek yapmanız gereken kodun kopyalanması ve sipariş sırasında ilgili kupon kutucuğuna yapıştırılmasıdır.

daha ››

McAfee indirim kodu: Herkes için Net %50

İşte karşınızda avantajlı bir mcafee indirim kodu daha! Bu kodu kullanarak vereceğiniz siparişiniz ekstra %50 daha ucuzlayacak! Bunun için kodu kopyalamanız ve siparişinizi tamamlamadan önce […]

daha ››

McAfee Kupon Kodu: Ekstra %50 İndirim

Burada yer verdiğimiz mcafee kupon koduyla alışverişinize ekstra %50 indirim uygulanacak! McAfee Total Protection antivirüs yazılımı alımlarında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce kupon alanına girmeyi unutmayın.

daha ››

McAfee İndirim: Tüm Ürünlerde %50

McAfee kampanyası kapsamında tüm ürünlerde net %50 indirim fırsatı sizi bekliyor! 1 cihaz, 5 cihaz veya 10 cihazlık aboneliklerin tamamını kapsayan bu kampanya, bir yıllık […]

daha ››

McAfee Promosyon Kodu: Anında %25 İndirim

Antivirüs siparişinizde size %25 ek indirim sunacak bir mcafee indirim kodu var! Kullanımı oldukça kolay. Öncelikle kodu cihazınıza kopyalamanız, sonrasında da sepet sayfasındaki kupon alanına […]

daha ››

 

Önceki McAfee promosyon kodu ve hediye çekleri

10 adet indirim kodu

McAfee indirim kodu: Ağustos Ayında %30

Ağustos ayında vereceğiniz siparişler için avantajlı bir mcafee indirim kodu! Hemen kopyalayın ve ödeme işleminden önce uygulayarak anında indiriminizi alın.

daha ››

McAfee Kupon Kodu: Size Özel %30 İndirim

Size özel %30 indirim için avantajlı bir mcafee kupon kodu! İndirimden faydalanmak için ilk iş butona tıklayarak kodu kopyalamalısınız. İkinci etapta ise siparişi sonlandırmadan ilgili […]

daha ››

McAfee Promosyon Kodu: Sepette %20 İndirim

Siparişinizde size sepet aşamasında ekstra %20 indirim sağlayacak mcafee promosyon kodu getirdik! Eğer alışveriş esnasında uygularsanız indiriminizi kolayca alabilirsiniz. Harcama limiti bulunmuyor.

daha ››

McAfee indirim kodu: Tüm Kategorilerde %10

Tüm kategorilerde yararlanılabilen bir mcafee indirim kodu geldi! Ödeme yapmadan bu kodu uygulamayı unutmamalısınız. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma bulunmuyor.

daha ››

McAfee Kupon Kodu: Site Genelinde %40 İndirim

Site genelindeki tüm siparişlerinizde kullanabileceğiniz bir mcafee kupon kodu! İndirimden faydalanmak için kodu kopyalayıp ödeme yapmadan ilgili kupon alanına girmelisiniz. Harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama […]

daha ››

McAfee indirim kodu: Ay Sonuna Kadar %20

Bu ay sonuna kadar yararlanabileceğiniz bir mcafee indirim kodu geldi! Hemen kopyalayın ve ödeme yapmadan kullanarak anında indiriminizi alın. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma bulunmuyor.

daha ››

McAfee indirim kodu: Sizin için Net %30

Sizin için burada listelediğimiz mcafee indirim koduyla siparişinizi %30 ucuzlatabilirsiniz. Kullanımı çok kolay. Bu kodu cihazınıza kopyalayıp sepet aşamasında ilgili kupon alanına girmeniz yeterli.

daha ››

McAfee indirim kuponu: Tüm Siparişlerde %20

Tüm siparişlerde kullanabileceğiniz bir mcafee indirim kuponu var. Eğer alışverişi tamamlamadan bu kodu sepet sayfasındaki kupon alanına uygularsanız anında indirimden faydalanabilirsiniz.

daha ››

McAfee indirim kodu: Yılbaşına Özel %60

Yılbaşına özel bu mcafee indirim koduyla siparişinizi %60 daha ucuza getirebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girmeniz yeterli. Kupon kodu farklı kampanya ve indirimlerle […]

daha ››

McAfee indirim kuponu: Black Friday için %20

Black Friday için oluşturulan buradaki mcafee indirim kuponuyla siparişiniz için %20 daha az ödeyebilirsiniz. Bunun için kodu cihazınıza kopyalayıp alışverişi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına […]

daha ››

McAfee indirim kodu 2022

90’ların çocukları bilir, bizim dönemimizde bilgisayar sahibi olmak büyük bir ayrıcalıktı. O zamanlar değil mcafee indirim kodu ve kampanyaları, virüslerden bile haberimiz yoktu. Windows’un açılış müziği, internet bağlantısı esnasında çıkan ses, disketler, düşük boyutlu CD’lerle geçti ömrümüz. Bugünün komplike oyunlarından çok uzak olan o oyunları indirmek de yüklemek de müthiş bir uzmanlık gerektiriyordu. Crack bilmezseniz hayatta kalamaz, ne GTA oynayabilir ne de Sims’te bir karakteriniz olabilirdi.


O zamanlar heyecanla ve merakla her şeyi denerken, programlar indirip internette gezinirken yediğiniz basit golleri hatırladınız mı? Aniden hastalanan ve çalışmaz hale gelen bilgisayarınızın neyi vardı öyle? Hırıltılı hırıltılı öksürür, programlar çalışmaz hale gelir, aniden kapanır yani bayılırdı bilgisayarınız. Geçmiş olsun, virüs artık bilgisayarınızı sarmış ve ele geçirmiştir.


İşte tam da böyle zamanlarda koşa koşa kucağınıza aldığınız kasayı mahallenin bilgisayarcısına götürürdünüz. O da bir virüs tarama programı yükler, güzelce temizliği yapar, yarın öbür gün yine aynı sorunu yaşamamak için de programı aktif hale getirirdi. Böylece bir CD’nin içinde, internette bir sitede, ne bileyim Afrika’dan bir muzun içinde gelen o virüs derdest edilerek etkisiz hale getirildi.


O program da eminiz %95 McAfee idi. O bilgisayarcı abi mcafee kupon kodu kullandı mı kullanmadı mı orasını bilemeyiz ama bildiğimiz bir şey var. McAfee dün de bugün de dünyanın en çok kullanılan virüs tanıma ve koruma programı olarak hayatımızda. Hem bilgisayarımızdaki bilgileri korumak, hem çalışma performansını bozmamak, hem de talihsiz olaylar yaşamamak adına her zaman lisanslı bir McAfee’niz olması gerektiğini umarız tecrübe ederek anlamazsınız. Yitip giden dönem ödevleri, biiiiir sürü kupa edindiğiniz o oyunlar, yılların anılarını biriktirdiğiniz fotoğraf klasörleri söz konusu olunca zaten bir daha kopamıyorsunuz McAfee’den.


Markanın kurusu John McAfee. Kendisi dünyanın sayılı bilişim şirketlerinde çalışmış bir bilgisayar programcısı. Yazdığı bir program esnasında virüslerle baş etmek zorunda kalınca, kendi yöntemlerini bulmaya çalışıyor. Virüslerin nasıl bir tehlike olduğunun bilincine varınca da, ileride oluşacak bu tehlikenin aynı zamanda da bir pazar yaratacağını anlıyor. Kendi markasını kurarak diğer işlerinden elini eteğini çekiyor ve kendini McAfee’ye adıyor.


Peki, program olan McAfee ne yapar? Bilgisayarınızdaki dosyaları ve programları korur, kollar. Çevrimiçi olduğunuzda, yani tehlikeye en açık olduğunuz zamanda ortaya çıkarak bir duvar oluşturur. O duvardan da sadece sisteminize zarar vermeyecek olanları geçirir. Eğer zarar vereceğinden şüphelendiği bir şey varsa da sizi uyarır, “Abi, öldürelim mi bunu biz?” der ve onay verirseniz o virüsü yok eder sisteminizden. Bilgisayarınıza taktığınız bir usb, harddisk ve CD aracılığı ile gelen bir virüs varsa, aynı şekilde burada da işinizi görür. Böylece siz güvenle gezinip işinizi yaparken, mahallenin girişine tabure atmış bir abi edasıyla sizi korur kollar.


Yıllar geçtikte performans iyileştirmede de önemli adımlar attılar. Sizi sadece korumaz, geçirdiğiniz sürenin kaliteli olması için de uğraşır. Sürekli temizlik ve iyileştirmelerle kullanım kalitenizi arttırır. Çocuklara özel paketlerle de zararlı yazılımlardan ve çevrimiçi sitelerden onları korur. Sizin filtrelerinizden geçemeyecek sitelere erişimleri imkânsız hale gelir.


Üstelik artık sadece bilgisayarınızda değil, akıllı telefon ve tabletlerinizde de aynı şekilde işe yarıyor. iOS’un kendi koruma sistemi de oldukça etkili ama özellikle Android işletim sistemi için kesinlikle gerekli. Unutmayın, bugün bütün anılarınızı ve bilgilerinizi telefonlarınızda depoluyorsunuz. Ne ifşa olmak ne de bilgilerinizi kaybetmek istersiniz değil mi?


Satın alması ise çok kolay. Uygulama mağazasından veya kendi web sitesinden aylık, yıllık periyotlar için paket alabilirsiniz. Kullanım süresince garanti altındasınız, eğer virüs kaparsanız McAfee ücretinizi iade ediyor. Paket satın almadan önce McAfee indirim kodu aracılığıyla çok daha uygun fiyatlar görebileceğinizi de unutmayın.


Tanrı sizi virüslerden ve zararlı yazılımlardan korusun. Haaa, belki tanrı onlara merhamet eder ama McAfee etmeyecek…