kaspersky indirim kodu
Store RSS

Kaspersky indirim kodu ve indirim kuponu

Kaspersky indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Kaspersky indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Kaspersky kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.kaspersky.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.9 / 5 (12 Oy)

Kaspersky İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 7 kupon

Kaspersky indirim kuponu: 2021 Yılında Ekstra %25

2021 yılında da online alışverişlerinizi ucuzlatacak kaspersky indirim kuponu fırsatları devam ediyor! Burada yer verdiğimiz kodla tüm kaspersky ürünlerinde ekstra %25 indirim elde edeceksiniz.

daha ››

Kaspersky indirim kuponu: Koşulsuz %25

Koşulsuz şartsız, tüm ürünlerde kullanabileceğiniz bir kaspersky indirim kuponu getirdik! Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmadan, tüm siparişlerinizde ekstra %25 […]

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Alt Limitsiz %50

Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarı ile ilgili bir sınırlandırma olmadan, bütün siparişlerinizi ekstra %50 ucuzlatabileceğiniz bir kaspersky indirim kodu getirdik! Siparişi tamamlamadan önce […]

daha ››

Kaspersky indirim kuponu: Tüm Ürünlerde %25

Tüm ürünlerde kullanılabilen bir kaspersky indirim kuponu getirdik! Hemen kopyalayın ve siparişi tamamlamadan önce sepet sayfasına girerek bu indirimden sizler de yararlanın. Satın alınacak ürün […]

daha ››

Kaspersky Kampanya: Net %50 İndirim

Seçili kaspersky ürünlerinde net %50’ye varan indirimler var! Sınırlı süre geçerli olacak bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. İndirimli ürünleri ve özel fiyatları […]

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Site Genelinde %15

Site genelindeki bütün ürün gruplarında geçerli bir kaspersky indirim kodu var! Tek yapmanız gereken kodu sepet sayfasına yapıştırmak. İndiriminiz o anda otomatik olarak uygulanacaktır. Kodun […]

daha ››

Kaspersky indirim kuponu: İlk Alışverişte %10

Yeni üyelerin ilk alışverişinde geçerli kaspersky indirim kuponu geldi! Şimdi yeni üye olmak için bir nedeniniz daha var. Çünkü bu kuponla ilk siparişinizi ekstra %10 […]

daha ››

 

Önceki Kaspersky promosyon kodu ve hediye çekleri

11 adet indirim kodu

Kaspersky indirim kuponu: Size Özel Net %40

Size özel buradaki kaspersky indirim kuponuyla %40 tasarruf edebilirsiniz! Bunun için ilk önce kodu cihazınıza kopyalamalı, sonra da sitedeki kupon alanına yapıştırmalısınız.

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Size Özel %40

Size özel buradaki kaspersky indirim koduyla online alışverişinizi %40 ucuzlatacaksınız! Bunun için tek yapmanız gereken kodu cihazınıza kopyalamak ve siparişi tamamlamadan önce sepet sayfasındaki kupon […]

daha ››

Kaspersky Kupon Kodu: Ekstra %30 İndirim

Burada yer verdiğimiz kaspersky kupon koduyla siparişinizde ekstra %30 indirim elde edebilirsiniz! Tek yapmanız gereken kodu kopyalamak ve sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırmak.

daha ››

Kaspersky indirim kuponu: Haziran’da Ekstra %25

İşte karşınızda avantajlı bir kaspersky indirim kuponu! Hemen kopyalayın ve siparişinizi tamamlamadan önce kupon alanına uygulayarak indirimden anında yararlanın.

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Nisan Ayında %25

Nisan ayındaki online siparişlerinizi ekstra %25 ucuzlatabileceğiniz kaspersky indirim kodu burada! Hemen kopyalayın ve siparişi tamamlamadan önce uygulayarak indirimden yararlanın.

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Tüm Siparişleriniz için %30

Tüm siparişleriniz için yararlanabileceğiniz bir kaspersky indirim kodu var! Hemen kopyalayın ve ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına yapıştırarak indirimden yararlanın.

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Yeni Yılda Ekstra %25

Yeni yılda geçerli bir kaspersky indirim kodu var! Tüm ürünlerde geçerli bu kodu siteye uyguladığınız anda ekstra %25 indirim elde edeceksiniz.

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Tüm Siparişleriniz için %25

Burada yer verdiğimiz kaspersky indirim kodu tüm siparişlerinizi sizin yerinize %25 ucuzlatabilir. Ödeme yapmadan önce bu kodu uygulamayı unutmamalısınız.

daha ››

Kaspersky indirim kodu: Kasım Ayında %25

Kasım ayındaki online siparişlerinizi ekstra %25 ucuzlatacak kaspersky indirim kodu burada! Hemen kopyalayın ve sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırarak bu indirimden faydalanın.

daha ››

Kaspersky indirim kuponu: Tüm Alışverişlerinizde %50

Tüm alışverişlerinizi %50 ucuzlatabilecek bir kaspersky indirim kuponu geldi! Siparişinizi sonlandırmadan önce bu kodu ilgili kupon alanına girmeyi unutmayın. Böylece o anda indiriminizi alabilirsiniz.

daha ››

Kaspersky indirim kodu 2021

Siber güvenlik, dünyanın hızla dijitalleşmesi ve bu yöndeki yatırımların artmasıyla başta büyük şirketler olmak üzere her işletmenin ve bireyin gündemine girdi. Ancak istatistikler gösteriyor ki dünyanın en büyük şirketleri bile siber güvenlik konusunda gerekli önlemleri almıyor, büyük tehlikelere karşı birçoğu ne yapacağını bilmiyor. Zararlı yazılımlara karşı önlem almazsanız ileride karşılaşmak istemediğiniz tatsız durumlara maruz kalabilirsiniz. Artık bu gibi olumsuzlukları düşünmek zorunda kalmayın istiyoruz… Çünkü Kaspersky Antivirüs hep yanınızda ve sizi tehlikelere karşı koruyor! 1997 senesinde sektöre adım atan ve global bir siber güvenlik şirketi haline gelen marka, dünya genelindeki işletmeleri, altyapıları, devletleri ve bireyleri korumak için güvenlik sistemlerini hiç durmaksızın geliştirmeye devam ediyor. Kaspersky internet security ile tehditlerden korunmak için önde gelen uç nokta korumasına, birçok özel güvenlik çözümü ve hizmetine kolayca sahip olabilirsiniz. Dünya genelinde 400 milyondan fazla kullanıcı, 270 bin de kurumsal müşteri bu güvenlik çözümleriyle dijital dünyadaki tehditlere karşı korunuyor. Üstelik kaspersky indirim kuponu ile size özel fırsatlarla hizmetlerden yararlanabilir, güvenlik yatırımlarınızı artırabilirsiniz.


Dijital Güvenlik için Kaspersky Total Security

Yaratıcı ve yenilikçi çözümleriyle sektörde hem en çok test edilen hem de en çok ödül alan markalardan olan Kaspersky total security, farklı büyüklükteki ihtiyaçlar için alternatiflere sahip. Anti virüs ve internet güvenliği gibi hizmetleriyle evinizdeki dijital güvenliğiniz için çözümler üretirken, küçük ofis güvenliği ve uç nokta güvenlik bulutu gibi çözümleriyle 1-50 arasında çalışanı olan ofislere hitap ediyor. 51-999 arasında çalışanı olan orta ölçekli işletmeler ve 1000 çalışan üzerindeki büyük kuruluşlar da ihtiyaçları doğrultusunda pek çok profesyonel desteğe sahip olabiliyor. Üstelik kaspersky indirim kodu gibi avantajlarla tam ihtiyacınız olan fiyatlar sizleri bekliyor. Ancak tüm bunlar haricinde hem işletmelerin hem de bireylerin siber saldırılara karşı alabileceği bazı önlemlerden de bahsetmek isteriz.


Siber Saldırılara Karşı Neler Yapılabilir?

Dijital güvenliğin hala en büyük zayıflığı kolay tahmin edilen, güçsüz parolalar. Siber saldırılara ve hacklenmelere karşı güvenliğinizi güçlendirmek için zor bir parola ve iki aşamalı kimlik doğrulama sistemine sahip olmak gerekiyor. Virüs içeren reklamlar olumsuz sonuçlara neden olabilir. Reklam engelleyiciler ve güvenli web siteleri ile bu problemin önüne büyük oranda geçmiş olursunuz. Her şeyden önce bilinçli olmalı, gerekirse çalışanlarınızın siber güvenlik konusundaki duyarlılığını artırmaya yönelik de çalışmalar yapmalısınız. Böylece dosyalarınızın bozulmasını engelleyebilir ve bilgisayarınızın ömrünü de dolaylı yoldan uzatabilirsiniz.


Aileler Siber Suçlara Karşı Ayrıca Hassas Olmalı

Gözünüzden bile sakındığınız çocuklarınızı dijital suçların parçası olmaktan korumak için de üzerinize düşen birçok sorumluluk var. TÜİK 2017 verilerine göre 17 yaş altındaki 100 binden fazla çocuk siber suça sürüklendi. Çocuklarınızın telefonunu, bilgisayarını kontrol ederek veya ailece kullandığınız anti-virüs programı ile bu gibi tehlikeleri engelleyebilirsiniz. Tehlikelere her zaman daha açık olan çocukları korumak için titiz davranmakta fayda var.


Özetlemek gerekirse, koruma ihtiyacınız ister PC ve mobil cihazlarınız ister tüm aileniz olsun, aradığınız güvenlik çözümlerini bulabilirsiniz. Ürünleri kolayca karşılaştırarak yalnızca ihtiyaç duyduğunuz sadelikte bir paketle ilerleyebilir, halihazırda bir müşteriyseniz lisansınızı yenileyebilir ya da yükseltebilirsiniz. Yani siber güvenlik önlemleri almak için illa teknoloji gurusu olmanıza, alanın dinamiklerini adınız gibi bilmenize gerek yok. Kaspersky indirim kuponu gibi fırsatlar sayesinde tek bir tıkla dijital güvenliğinizi garanti altına alabilir, bu büyülü dünyanın kapılarından adım atabilirsiniz. Dijital deneyimlerinizin daima güven dolu geçmesi dileğiyle!