osevio indirim kuponu
Store RSS

Osevio indirim kodu ve indirim kuponu

Osevio indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Osevio indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Osevio kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.osevio.com

Kullanıcı oyu: 4.8 / 5 (13 Oy)

Osevio İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 4 kupon

Osevio indirim kodu: Herkese %10

İşte sizlere muhteşem bir osevio indirim kodu daha! Bu seferki online siparişinizde ekstra %10 indirim elde etmenizi sağlar. Ödemeyi yapmadan önce bu kodu siteye girmeyi […]

daha ››

Osevio İndirim: Fırsat Köşesinde Net %50

Osevio fırsat köşesinde bugün net %50’ye varan indirim sizleri bekliyor! Uygun fiyata çiçek siparişi vermek istiyorsanız bu fırsat tam size göre. Günün indirimli modellerini ve […]

daha ››

Osevio indirim kuponu: Sepette Ekstra %20

Burada yer verdiğimiz osevio indirim kuponu sizlere sepet aşamasında ekstra %20 indirim sunar. Tek yapmanız gereken siparişi tamamlamadan önce kodu sepet sayfasındaki kupon alanına girmek. […]

daha ››

Osevio indirim kodu: Alt Limitsiz %10

Sipariş verilecek ürün adedi veya harcama tutarıyla ilgili herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, online siparişlerinizi %10 ucuzlatabileceğiniz osevio indirim kodu burada! Hemen kopyalayın ve ödemeyi yapmadan […]

daha ››

 

Önceki Osevio promosyon kodu ve hediye çekleri

10 adet indirim kodu

Osevio Kupon Kodu: Anında %10 İndirim

Online çiçzek siparişinizde ekstra %10 indirim sunacak osevio kupon kodu burada! Hemen kopyalayın ve ödeme yapmadan önce ilgili kupon kutucuğuna girerek indirimden faydalanın.

daha ››

Osevio indirim kuponu: Çiçek Siparişlerinde %10

Çiçek siparişlerinizi ekstra %10 ucuzlatacak osevio indirim kuponu burada! Hemen kopyalayın ve ödeme yapmadan önce uygulayarak indiriminizi anında alın.

daha ››

Osevio indirim kodu: Tüm Siparişleriniz için %10

Tüm siparişleriniz için yararlanabileceğiniz bir osevio indirim kodu var! Siparişinizi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına girerek indirimden faydalanabilirsiniz. Farklı kampanya ve indirimlerle birleştirilemiyor.

daha ››

Osevio indirim kodu: Mart Ayında Ekstra %10

Mart ayında vereceğiniz çiçek siparişlerinizi %10 ucuzlatacak osevio indirim kodu burada! Ödeme yapmadan önce bu kodu ilgili kupon alanına girmeyi unutmayın.

daha ››

Osevio indirim kuponu: İşte Size Net %10

İşte online çiçek siparişlerinizi net %10 ucuzlatacak bir osevio indirim kuponu! Hemen kopyalayın ve siparişinizin sonunda ilgili kupon alanına girerek indiriminizi anında alın.

daha ››

Osevio indirim kodu: Yılbaşına Özel %10

Online çiçek siparişleriniz için yılbaşına özel bir osevio indirim kodu geldi! Siparişinizi tamamlamadan önce sepet sayfasındaki kupon alanına girerek bu indirimden yararlanabilirsiniz.

daha ››

Osevio indirim kodu: Online Siparişlerde %10

Online siparişlerinizi %10 ucuzlatacak bir osevio indirim kodu var! Ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girerseniz bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bu kod indirimsiz ürünlerden verilecek tüm […]

daha ››

Osevio indirim kuponu: Alt Limitsiz %20

Harcama limiti olmaksızın online alışverişlerinizi %20 ucuzlatabileceğiniz bir osevio indirim kuponu geldi! Ödemeyi yapmadan önce ilgili kupon alanına girmeyi unutmamalısınız. Farklı kampanya ve indirimlerle birleştirilemiyor.

daha ››

Osevio indirim kodu: Ekim’de Ekstra %10

İşte karşınızda yepyeni bir osevio indirim kodu daha! Ekim ayının sonuna kadar bu kuponu kullanarak vereceğiniz siparişlerinizde ekstra %10 indirim elde edeceksiniz. Harcama limitiyle ilgili […]

daha ››

Osevio indirim kodu: Eylül Ayında %10

Eylül ayının sonuna kadar vereceğiniz online çiçek siparişlerinizi ekstra %10 ucuzlatacak osevio indirim kodu burada! Hemen kopyalayın ve sepet sayfasındaki kupon alanına girerek indirimden yararlanın. […]

daha ››

Osevio indirim kodu 2021

Herkes sanır ki, yeni beraber olduğun ya da tanıştığın birine çiçek göndermek zordur. Şimdi bu kız papatya mı sever, orkide mi? Gül göndersem abartı mı olur yoksa demet demet gül sevenlerden mi? Aaaaaaaah güzel gönül dostları ah, asıl zor olan yıllardır çiçek gönderdiğin kişiye bir daha bir daha çiçek göndermektir. Artık tüm yollar denenmiş, her patikadan geçilmiş, keşfedilecek tek bir kıta bile kalmamıştır. Bu sebeple de gönderdiğiniz her şey klişe ve düşünülmemiş olarak gelecektir. Kim bilir saatlerce gezindikten sonra tek gül alan abimizin acısını. İşte onları da, bu işleri hiç bilmeyeni de düşünen bir siteyle tanıştık biz. Üstelik bu sitede osevio indirim kodu sayesinde siparişleri çok daha ucuza getirmek de mümkün.


Papatya fallarını bilirsiniz. “Seviyor, sevmiyor, seviyor, sevmiyor…” diye devam eder ve sonda kalanla yolunuza devam edersiniz. Düşünsenize eşeysiz ürüyorsunuz, ne güzel açıp çiçekleniyorsunuz, tatlı sarı sarı yapraklar veriyorsunuz, mutlusunuz. Sonra biri gelip koparıyor sizi ve son dalınıza kadar sayıyor. İşte bırakın onu bunu, “O seviyor.” diyor Osevio.com sitesi. Türkiye’nin yeni ve özgün çiçek, meyve ve çikolata sepeti, hediyelik sitesi.


Size her durum için ayrı ayrı kategorilerde seçenekler sunuyor. İçimden Geldi, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Yeni İş, Terfi gibi. Neredeyse sadece “Görümcem bana haset etmesin”, “Kız arkadaşım regl döneminde” gibi seçenekler koymamışlar. Piyasanın çok çok altında olduğunu söyleyebileceğimiz buketler, aranjmanlar, saksı çiçekleri, teraryumlar, çikolatalar, meyve aranjmanları, hediyelik eşyalar var. Siz girip seçiyor, aynı gün teslim olmasını istiyorsanız belirtiyor, notunuzu yazarak gönderiyorsunuz. Herkese o malum siteden çiçek gider biliyorsunuz, orijinal bir yerden gelenler daha kıymetli oluyor. O da aklınızda olsun…


Tek önerimiz her yerde gördüğümüz ve çok sıkıldığımız o modellerin tercih edilmemesi. Kahve seviyorsa french pressle beraber gönderilen o değişik kahve türlerinden yapılmış bir kutu tercih edin mesela. Orkide mi göndereceksiniz? Eğer arkadaşınız ya da sevgiliniz böyle şeyleri seviyorsa, Baby Yoda’nın tepesine dikilmiş bir orkide gönderin. Gül gönderecekseniz de kutuda gül gönderin, öyle çok daha zarif oluyor. Nedir öyle mafya fedaisi gibi buketler canım!


Ödeme yaparken de osevio indirim kodu kullanmayı aman ha unutmayın. Böylece sepette epey indirim alır, çok daha ucuza getirirsiniz. Hatta bizim gibi ölücüyseniz, o muazzam kampanya döneminde siz peşinen çiçek yollayın ‘İçimden Geldi’ diye. Kesinlikle Anneler Günü’nde, Sevgililer Günü’nde gönderilen çiçeklerden daha kıymetli. Bakalım sizde de çalışacak mı?