Mağazaya Oy Verebilirsin

33 oy aldı ve ortalaması 4.8 / 5

Sigortam net İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Sigortam net indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Sigortam net indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Sigortam net kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Sigortam net İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Sigortam net indirim kuponu: Bu Hafta Sizlere Ekstra 200TL

Bu hafta sizlere sunduğumuz sigortam net indirim kuponuyla poliçelerinizi çok daha ucuza getirebilir ...

Daha fazla bilgi

Sigortam net indirim kodu: Kaskolarda 200TL

Kaskolarınızı 200TL daha az ödeyerek yapmanızı sağlayan sigortam net indirim kodu burada! Poliçe seç ...

Daha fazla bilgi

Sigortam net indirim kuponu: Zorunlu Trafik Sigortası için 100TL

Burada yer verdiğimiz sigortam net indirim kuponuyla zorunlu trafik sigortanızı ekstra 100TL ucuzlat ...

Daha fazla bilgi

Sigortam net Kupon Kodu: Özel Sağlık Sigortasında 500TL

Özel sağlık sigortalarında geçerli yepyeni bir sigortam net kupon kodu daha! İndirimden faydalanmak ...

Daha fazla bilgi

Sigortam.net indirim kodu: Tamamlayıcı Sağlık Poliçesinde 150TL

İşte sizlere oldukça avantajlı bir sigortam.net indirim kodu! Bu kupon sayesinde tamamlayıcı sağlık ...

Daha fazla bilgi

Önceki Sigortam net promosyon kodu ve hediye çekleri

Sigortam net indirim kodu: Size Özel Ekstra 150TL

Size özel yayına aldığımız sigortam net indirim koduyla 150TL daha az ödemek mümkün. Bunun için ilk iş butona tıklayarak ...

Daha fazla bilgi

Sigortam net indirim kuponu: Kasko Sigortanız için 150TL

Kasko sigortanızı yaptırırken kullanabileceğiniz bir sigortam net indirim kuponu daha! Farklı kuponlar ya da hediye çekl ...

Daha fazla bilgi

Sigortam.net indirim kodu: Sizlere Ekstra 200TL

Sizlere sunulan bu sigortam.net indirim kodu ile poliçeleriniz için daha az ödeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken butona t ...

Daha fazla bilgi

Sigortam net indirim kodu: Aralık Ayı için Tam 200TL

Aralık ayı için kullanılabilecek bir sigortam net indirim kodu daha! Ödeme işlemini tamamlamadan önce kuponu kullanarak ...

Daha fazla bilgi

Sigortam net indirim kodu 2023

Sigortam net Türkiye’nin açık ara lider sigorta platformudur. Kuruluşu 2000 senesine dayanıyor. Firmanın adını duyanların aklına ilk olarak sigortam net kimin sorusu geliyor. Bu konuya hemen açıklık getirelim. Sigortam.net bir iLab Holding markasıdır. Bünyesinde kariyer.net, arabam.com, cimri ve emlakjet gibi firmaları barındıran ilab ventures, yıllar içinde sigortacılık sektöründe de devleşti.  Yaklaşık 700 çalışanı bulunan firma, 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketiyle çalışıyor. Günümüzde 7 milyona yakın müşteriye hizmet veriyor. Neredeyse her gün sigortam net indirim kodu kullananların sayısı daha da artıyor. Sektörün dijitale evrilmesinde neredeyse en büyük güç olarak görülmektedir.

Sigortam net kasko başta olmak üzere, trafik sigortası, dask, özel sağlık sigortası, konut sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi birçok alanda ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Üstelik sigortam.net indirim kodu ile bu hizmetleri sizlere çok daha ucuza sunuyor. Buna ilave olarak danışmanlık hizmeti de vermektedir. Arkasında milyonlarca dolarlık bir dev olduğundan dolayı sigortam net güvenilir mi sorusu da tarihe karışmış gibi görünüyor.

Sigortam net Nasıl Çalışıyor?

Sigortam.net’in çalışma prensibi o kadar basit ki herkes kolayca kullanabilir. İsteyenler web sitesini kullanarak, isteyenler de sigortam net müşteri hizmetleri bölümünü arayarak teklif alabilir. Örneğin zorunlu trafik sigortası yaptırmak istediğinizi düşünelim. Web sitesinde yer alan ilgili alanlara araç bilgilerinizi giriyorsunuz ve anında 20’den fazla kasko şirketinin tekliflerini görebiliyorsunuz. Bu teklifleri karşılaştırıp sizin için en avantajlı olanı seçebiliyorsunuz. Ödeme öncesi sigortam net indirim kuponu sayesinde satın alacağınız poliçeyi daha da ucuzlatabiliyorsunuz. Bu işlemin aynısını sigortam.net iletişim hattını arayarak da yapmak mümkün. Telefonla aradığınızda uzman bir müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanıyorsunuz. Bilgileri verdikten sonra sizlere tüm teklifleri sunuyor. Tarafsız olarak size tavsiyelerde bulunuyor. Ayrıca telefonla satın alımlarda da sigortam net indirim kodlarından yararlanmak mümkün.

Sigortam.net’in Avantajı Nedir?

Ev, araç veya sağlık sigortası yapmak istediğinizde en uygun teklifi bulmak için birçok firma ile ayrı ayrı görüşüp hepsinden tek tek teklif almanız gerekir. Daha sonra oturup bu teklifleri bir araya getirerek karşılaştırmanız gerekmektedir. Poliçeleri incelerken mutlaka anlamını bilmediğimiz şeylerle karşılaşır ve adeta işkence çekeriz. İşte sigortam net bizleri bu işkenceden kurtarıyor. Bizim için tüm teklifler alındıktan sonra uzman temsilciler bizlere poliçeleri anlaşılır bir dille açıklıyor. Bizim ihtiyaçlarımıza uygun olan en ucuz teklifi bizlere sunuyor. Eğer istersek sigortam net indirim kodu ile daha az ödeme fırsatını da değerlendirebiliyoruz.

En uygun sigorta poliçesinin yanı sıra, bizlere sağladığı bir diğer avantaj da zaman. Hepimiz biliyoruz ki şu hayatta en kısıtlı kaynağımız zamandır. Hatta ne kadar büyük paralar ödersek ödeyelim satın alamadığımız belki de en değerli şeydir. Bu yüzden zamanımızı boşa harcamamalıyız. İşte tam da bu noktada yine sigortam.net devreye giriyor. Birçok sigorta şirketinden ayrı ayrı teklif almak için harcayacağımız o zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor. İnsanların hayatlarına dokunarak bu kadar çok fayda sağladığı için de sigortam.net kullanıcıları her yıl daha da artıyor.

Sigortam net İndirim Kodları ile İlgili Sıklıkla Sorulan Sorular:

📢 Sigortam net İndirim Kodu Nasıl Alınır?
En uygun poliçelere ulaşmak için sigortam net indirim kodu almak aslında çok basit. Bunun birçok yolu olsa da, burada en pratik olanını paylaşıyoruz. Güncel sigortam.net kupon kodlarının tamamı bu sayfada bedava yayınlanıyor. Ne zaman yeni bir kupon yayınlansa buraya anında eklenmektedir. O yüzden her ihtiyacınız olduğunda ziyaret edebilirsiniz.
💻 Sigortam.net İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?
Elinizde bulunan kuponu indirime çevirmek için sipariş esnasında mutlaka uygulamalısınız. Kupon kullanımı iki temel aşamadan oluşur. İlk adımda açıklamaları okuduktan sonra size uygun kuponun yanındaki butona tıklayarak kodu cihazınıza kopyalamalısınız. İkinci aşama ise ödeme işlemini tamamlamadan önce sitedeki kupon alanına bu kodu girmeniz gerekmektedir.
📱 Sigortam net Nasıl Çalışır?
Sigortam net yaklaşık yirmi farklı anlaşmalı sigorta şirketiyle çalışıyor.. Siz herhangi bir teklif istediğinizde, tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini sizlere sunar. Bunların içinden size en uygun olanı seçer ve poliçenizi kolayca satın alırsınız.
🏢 Sigortam net Kimin?
Sigortam net iLab Ventures şirketine bağlıdır. Bünyesinde kariyer.net, cimri.com, arabam.com ve emlakjet gibi siteleri barındıran bu teknoloji devi, 2000 yılında sigortam.net sitesini kurmuştur.

Popüler Sigortam net indirim kodları