chakra kupon kodu
Store RSS

Chakra indirim kodu ve indirim kuponu

Chakra indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Chakra indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Chakra kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.chakra.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.7 / 5 (14 Oy)

Chakra İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 5 kupon

Chakra indirim kodu: Site Genelinde Ekstra 10TL

Site genelindeki tüm ürünlerde kullanılabilecek bir chakra indirim kodu daha! Bu kuponu kullanarak yapacağınız online alışverişinize sepet aşamasında ekstra 10TL’lik bir indirim daha uygulanacak. Toplam […]

daha ››

Chakra indirim kodu: Site Genelinde 20TL

Site genelindeki tüm ürünlerde kullanılabilecek bir chakra indirim kodu var! Eğer siparişi tamamlamadan önce sepet sayfasına girerseniz bu indirimden yararlanabilirsiniz. Üyelerin ilk alışverişinde kullanılabilen bu […]

daha ››

Chakra İndirim: Fırsat Ürünlerinde Net %70

Chakra fırsat ürünleri bölümünde net %70 indirim sizleri bekliyor! Talep yoğun olduğu için ürünler tükendikçe güncellenerek yerlerine yenileri eklenmektedir. Bugünün indirimli ürünlerini ve çok özel […]

daha ››

Chakra Kupon Kodu: Sepette 50TL İndirim

Tüm ürünlerde geçerli bir chakra indirim kodu daha! Bu seferki sizlere ekstra 50TL indirim sağlar. Hemen kopyalayın ve ödemeyi yapmadan önce sepet sayfasındaki kupon alanına […]

daha ››

Chakra indirim kodu: Alt Limitsiz %10

Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmadan, online alışverişleri ekstra %10 ucuzlatabilecek chakra indirim kodu burada! Farklı kampanya ve indirimlerle birleştirilemiyor. […]

daha ››

 

Önceki Chakra promosyon kodu ve hediye çekleri

4 adet indirim kodu

Chakra Kupon Kodu: Anında %10 İndirim

Anında %10 ek indirim elde edebileceğiniz bir chakra kupon kodu var! Eğer ödeme yapmadan önce ilgili kupon kutucuğuna girerseniz bu indirimden yararlanma şansınız yakalayabilirsiniz.

daha ››

Chakra indirim kodu: Online Alışverişte 75TL

Burada listelediğimiz chakra indirim koduyla online alışverişi 75TL ucuzlatmak mümkün. Bunun için ödeme yapmadan önce kodu sepet sayfasındaki kupon alanına girmek gerekiyor. Farklı indirimlerle birleştirilemiyor. […]

daha ››

Chakra indirim kuponu: Yeni Üyelere 20TL

Yeni üyelerin ilk online alışverişini ekstra 20TL ucuzlatacak chakra indirim kuponu burada! Siparişinizi tamamlamadan önce bu kodu uygulamayı unutmamalısınız.

daha ››

Chakra Kupon Kodu: Site Genelinde %5 İndirim

Site genelinde geçerli buradaki chakra kupon koduyla online alışverişte ekstra %5 indirim elde etmek mümkün. Ödeme yapmadan önce bu kodu uygulamayı unutmayın. Tüm kategorilerde geçerli […]

daha ››

Chakra indirim kodu 2021

İnsan yaş aldıkça zevkleri de dönüşüyor. Çocukken bayıldığınız oyuncak mağazaları, birkaç yıl içinde yerini kırtasiyelere bırakıyor. Kendinizi yarış arabaları veya Barbie evlerinden, simli kalemlere ve futbolcu kartlarına bırakıyorsunuz. Zamanında bir furya olan takı yapma deliliğinden ve o kilolarca biriktirilen incik boncuktan bahsetmiyoruz bile. Hele o pembe dizi karakterlerinin kartpostalları yok mu?


Ergenlikte ise siyah tişörtler ve kitap, dergi, müzik mağazaları rüyalarınızı süslüyor. Binlerce lira elinizde olsa gidip talan edersiniz gibi geliyor. Ama ne var ki her canlı bir gün elit zevkleri de tadacak. Bir süre sonra güzel ev tekstil ürünleri, tabak çanak takımları, mumlar, kokulu sabunlar, harika bornozlar süslüyor rüyalarını.


Bu noktada da bazı dükkânları gezmek insana kat kat mutluluk veriyor. Hatta öyle ki, gezerken bir süre sonra neden bende bundan yok, ay bu olmadan yaşanır mı diyorsunuz. Evinizdeki paspal bornozları parçalayıp atasınız, annenizin marketten aldığı dandik sabunları ağlayarak eritesiniz geliyor. Bu mağazaların bir tanesi var ki, içinde dolaşırken çakralarınızı açıyor. Artık hangi çakranız açık hanginiz kapalı bilmeyiz ama 7 çakranız da bangır bağır Chakra mağazasını gezmek istiyor.


Chakra’nın en güzel tarafı mağaza deneyimi. O keten kumaşlar, harika yumuşacık bornoz, geri dönüşümlü ürünlere dokunmak bile insanı rahatlatıyor. Ah o sabunlar mumlar yok mu, bak iki çakram bir anda açıldı bile! Çarşaflar, nevresimler, yastıklar hemen alıp eve gitmek ve üzerine kıvrılmak istediğiniz ürünler olarak size köşelerinden bakıyor. Hatta dur, şu kaliteli bornozlardan alalım da onunla saatlerce kıvrılalım yatağımıza. Bir süre sonra da muhteşem pijamalarımızı giyer, yine Chakra’dan aldığımız düşman çatlatan terlikleri ayağımızdan sıyırarak hayallere dalarız.

Hediyelik eşya için de harika bir tercih. Yeni ev ziyaretinde aldığınız çeşitli sabun, losyon, jel ve bakım ürünlerinden oluşan o kutuyu ev sahibine verdiğinizde, okkalı bir Türk kahvesini de hak etmiş olacaksınız. Sonuçta sizden önce en az on kişi borcam getirmiştir o eve, sıradan bir muamele göremezsiniz!


Sadece yetişkinler değil, çocuklar için de Little Chakra koleksiyonunu görün deriz. Kendi çocuğunuza, yeğeninize, komşunun deli yaramazına veya bebek ziyaretinize iyi bir alternatif olabilir. Onlar için de bebek önlüğü, kıyafetleri, bebek ayakkabısı, kundak, alt değiştirme örtüsü, yeni doğan ve hastane çıkışı takımı, yumuş yumuş tulum ve pijamalar var. En güzeli de içinde o tatlılığı hayal ettiğiniz minik bornozlar. İnsanı çocuk yapmaya teşvik ediyorsunuz!


İyi güzel de bu alışverişi nasıl en ucuza getirebiliriz? Doğru yerdesiniz. Chakra’nın en ucuz mağazasının tarifini vereceğiz: chakra.com.tr sizi bekliyor. Chakra indirim kodu ve promosyonları her yerde. Hatta 250 TL alışverişinize 100 TL chakra kupon kodu verdikleri bile oluyor. Dönem dönem ağırlıkları ve kategoriler değişse de, online mağazalarında her daim bir indirim var. Sevgililer Günü ya da yılbaşı gibi zamanlarda büyük kampanyalar yapıyor. O günlerde mağazalar dolup taştığı için, en temizi sitelerinden alışveriş yapmak.


Size hem kaliteli ev tekstilinin ve banyo malzemelerinin adresini verdik, hem ev hediyesi alternatiflerinizi bulduk, hem de en ucuz nereden alabileceğinizi söyledik. Biliyoruz bizi çok seviyorsunuz. Biz de sizi Chakra losyonu ile kokulu kokulu öpüyoruz!