etsy kupon kodu indirim
Store RSS

Etsy indirim kodu ve indirim kuponu

Etsy indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Etsy indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Etsy kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.etsy.com

Kullanıcı oyu: 4.7 / 5 (13 Oy)

Etsy İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 5 kupon

Etsy indirim kodu: Anında %50

Etsy indirim kodu yalnızca NeveleSociety satıcısındaki ürünler içindir. Bu satıcının bütün modellerinde kullanabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce uygularsanız sipariş tutarına ekstra %50 indirim yansır.

daha ››

Etsy Kupon Kodu: %15 İndirim

Sadece ilk alışverişte geçerli bir etsy kupon kodu geldi! Celestial Luxuries’e ait olan ürünler bir kereye mahsus olmak üzere %15 indirimlidir.

daha ››

Etsy indirim kuponu: $15

DarlingDaydreamco satıcısına daha sık uğramak için şimdi bir nedeniniz daha var. Buradaki etsy indirim kuponuyla ilgili satıcıdaki minimum $15 tutarında olan alışverişler için %10 daha […]

daha ››

Etsy Promosyon Kodu: Bedava Kargo

Etsy bedava kargo fırsatı kaçmaz! MichelesAManoDesings’dan satın alacağınız hiçbir ürün için bu etsy promosyon kodu ile kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

daha ››

Etsy Kupon: $5 İndirim

TeaTimeWithTarryn’in ürünlerinde fazladan bir indirim fikrine ne dersiniz? Bu indirimi size her zamanki gibi yine etsy kuponu sunuyor.

daha ››

 

Önceki Etsy promosyon kodu ve hediye çekleri

27 adet indirim kodu

Etsy Kampanya Kodu: Sizlere %5 Ek İndirim

Sizlere %5 ek indirim sağlayacak etsy kampanya kodu burada! Hemen kopyalayın ve seçili ürünler arasından vereceğiniz siparişinizi sonlandırmadan kullanarak indirimi kapın.

daha ››

Etsy indirim kuponu: Bu Hafta Sizlere %9

Bu hafta siparişleriniz için %9 daha az ödemenizi sağlayacak bir etsy indirim kuponu var! Hemen kopyalayıp sepet aşamasına gelince ilgili kupon kutusuna girerseniz indiriminiz anında […]

daha ››

Etsy Kupon Kodu: Sizlere Ekstra %10 İndirim

Sizlere ekstra %10 indirim sağlayabilecek bir etsy kupon kodu getirdik! Eğer alışveriş esnasında uygularsanız bu indirimden faydalanabilirsiniz. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma bulunmuyor.

daha ››

Etsy indirim kuponu: Tüm Alışverişlerinizde Ekstra %5

Tüm alışverişlerinizde faydalanabileceğiniz etsy indirim kuponuyla siz de daha az ödeyeceksiniz. Kullanımı hem çok kolay, hem de hiç zamanınızı almaz. Bu kodu kopyalayıp siparişinize dönebilirsiniz. […]

daha ››

Etsy indirim kodu: Yaza Özel Ekstra %5

Yaza özel buradaki etsy indirim koduyla %5 daha az ödemek mümkün. Kullanımı çok basit. İlk önce kodu kopyalayacak ne daha sonra siparişi tamamlamadan ilgili kupon […]

daha ››

Etsy Promosyon Kodu: Sizin için Net %8 İndirim

Sizin için yayınladığımız etsy promosyon koduyla online alışverişte %8 indirim elde etmek mümkün. Hemen kopyalayın ve siparişi sonlandırmadan uygulayarak anında indiriminizi alın.

daha ››

Etsy Kupon Kodu: Herkese %3 İndirim

Herkese %3 ek indirim sağlayacak etsy kupon kodu burada! Eğer bu indirimden faydalanmak istiyorsanız kodu kopyalayıp ilgili kupon bölümüne uygulamanız yeterli olacaktır.

daha ››

Etsy indirim kodu: Size Özel Net %10

Size özel burada listelediğimiz etsy indirim koduyla %10 daha az ödeyebilirsiniz. Hemen kopyalayın ve alışverişinizi tamamlamadan ilgili kupon alanına girerek indirimden yararlanın.

daha ››

Etsy indirim kodu: Tüm Siparişleriniz için %5

Tüm siparişleriniz için faydalanabileceğiniz buradaki etsy indirim koduyla %5 daha az ödeyeceksiniz. İlk olarak bu kodu cihazınıza kopyalamalı, sonrasında da sepet sayfasında göreceğiniz kupon alanına […]

daha ››

Etsy indirim kuponu: Black Friday’e Özel %5

Black Friday’e özel buradaki etsy indirim kuponuyla %5 daha az ödeyebilirsiniz! Kullanımı oldukça kolay. Bu kodu cihazınıza kopyalamalı ve ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına […]

daha ››

Etsy indirim kodu 2022

Etsy benzersiz ve yaratıcı ürünlerin satışının yapıldığı global bir online pazar yeridir. Onu Amazon gibi diğer Pazar yerlerinden ayıran en önemli özellik Etsy’de sadece el emeği orijinal ürünlerin, özel tasarımların veya bu ürünlerin ham maddelerinin satılmasıdır. Yani etsy de satış yapmak için ürünlerinizin benzersiz olması gerekiyor. Herhangi bir yerden satın aldığınız bir ürünü etsy’de satmanız yasak. Öyle ki, site orijinalliğinden şüphelendiği ürünleri özel olarak araştırmaktadır. Bu yüzden etsy de en çok satılan ürünler takı, dekorasyon, giyim ve hediyelik eşyalardır. Sebebi bu tip ürünlerin amatör olarak evlerden de kolylıkla yapılabilmesi. Artık etsy nedir öğrendiğimize göre şimdi alışveriş nasıl yapılır ona bakalım.


Etsy’den alışveriş yapmak gayet basit. Önce siteye kayıt olup bir hesap açmanız gerekiyor. Herülkeden hesap açılabliyor. Örneğin Etsy Türkiye sayfasında birçok ürünü bulabilirsiniz. Çünkü Türkiye’den de birçok satıcı bu platform üzerinde satış yapmaktadır. Hatta çok başarılı olan fatwoman, Azsupplies, Sfdizayn, KjewelryMetal, yakutum, HavvaDesigns ve ShiShisBoutique gibi satıcılar da var. Bu ürünleri satın almak için etsy indirim kodu kullanılabilir. Bu şekilde ürünleri etiket f,yatlarının daha altına satın alabilirsiniz. Bazı kodlar site genelinde de geçerli olabiliyor fakat bu kuponları bulmak oldukça zor. İndirim kuponları genellikle satıcı bazlı oluşturuluyor. Yani her satıcı kendi etsy kupon indirimlerini oluştutuyor. Siz alışverişinizi hangisinden yapacaksanız, onun kodlarını kullanmalısınız.


Etsy Kupon Kodu Nasıl Alınır?

Etsy’nin bir pazar yeri olduğunu ve kendisinin hiçbirşey satmadığını biliyorsunuz. Sadece alıcılarla satıcıları buluşturan bir ortam ve bu ortamın güvenliğini sağlamaktadır. Bu yüzden etsy promosyon kodu indirimleri site genelinde değil, satıcı özelindedir. O yüzden alışveriş yapacağınız satıcının sayfasını ziyaret etmek, kupon bulmak için çok daha mantıklı bir yol olacaktır. Çünkü ana sayfasında böyle bir şansınız yok.


Esty kupon kodu almanın bir diğer yöntemi de indirim kodlarını ücretsiz yayınlayan sitelerden faydalanmak. Tüm dünyada binlerce kupon sitesi mevcut. Bunların tamamı bedava çalışır. Yani kuponları vermek için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Siz de ne zaman bir etsy indirim koduna ihtiyacınız olursa, bunu kupon yayıncılarıyla çözebilirsiniz. Türkiye’de şu an sadece kupon.net sitesinde etsy promosyon kodları yayınlanıyor. Kim bilir, beldi gelecekte daha birçok site yayınlamaya başlar.


Etsy İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Global bir platform olmasından dolayı her ülkeden satıcının yer aldığı Etsy, neredeyse tüm ülkelere gönderim yapıyor. Almak istediğiniz ürünün sahibi olan satıcının sayfasında etsy Türkiye gönderimi ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Kargonun ücretini ve ürünün tahmini olarak ne kadar sürede elinize ulaşacağını oradan öğrenebilirsiniz. Ayrıca satıcılar etsy coupon code olarak adlandırılan kuponlar yayınlayabiliyor. Bu kuponları kullanmak çok kolay.


İlk olarak alacaklarınızı alışveriş sepetinize göndereceksiniz. Bu işlemin ardından sepetinize gidin. Hemen o sayfada “apply shop coupon codes” yazan bir alan göreceksiniz. İşte satıcının indirim kuponunu oraya girmelisiniz. Kodu uyguladığınız anda toplam sepet tutarına indirim yansıyacaktır. Sonrasında her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayın. Bu şekilde etsy alışverişlerinizi her zaman daha az ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.