novakid indirim kuponu
Mağazaya Oy Verebilirsin

33 oy aldı ve ortalaması 4.8 / 5

Novakid İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Novakid indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Novakid indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Novakid kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Novakid İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Novakid İndirim Kodu: Temmuz Ayı için %15

Temmuz ayı için oluşturulan novakid indirim kodu ile %15 daha az ödeme fırsatı kaçmaz! Tek yapacağın ...

Daha fazla bilgi

Novakid İndirim Kodu: İngilizce Eğitimlerinde Net %15

İngilizce eğitimlerinde geçerli bu novakid indirim koduyla net %15 daha az ödeyeceksiniz. Satın alma ...

Daha fazla bilgi

Novakid İndirim Kuponu: Herkese Ekstra %10

Burada yer alan novakid indirim kuponuyla herkes alışverişini ekstra %10 ucuzlatacak. İlk iş olarak ...

Daha fazla bilgi

Novakid Kupon Kodu: Sizlere %20 İndirim

Sizlere %20 ek indirim sunacak bir novakid kupon kodu getirdik. Ödemenizi gerçekleştirmeden hemen ön ...

Daha fazla bilgi

Novakid İndirim Kodu: Tüm Paketlerde %25

Tüm eğitim paketlerinde yararlanılabilen novakid indirim kodu fırsatı kaçmaz! Tek yapmanız gereken b ...

Daha fazla bilgi

Önceki Novakid promosyon kodu ve hediye çekleri

Novakid İndirim Kuponu: Bu Yaz Sizlere Ekstra %15

Bu yaz sizlere ekstra %15 indirim sunacak bir novakid kuponu getirdik. Eğer siz de bu fırsatı değerlendirmek isterseniz ...

Daha fazla bilgi

Novakid İndirim Kodu: Mayıs Ayında Ekstra %15

Mayıs ayında ekstra %15 daha az ödemeniz için avantajlı bir novakid indirim kodu var. Siz de bu kupondan faydalanarak in ...

Daha fazla bilgi

Novakid indirim kodu 2024

Novakid, 2017 yılında, ABD’nin Kaliforniya eyaletinin San Fransisco şehrinde kurulmuş bir online ingilizce okuludur. Rakiplerinden en önemli farkı, 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için makine öğrenimi (machine learning) ve oyunlaştırma (gamification) teknolojilerini kullanan bir EdTech platformu olması. İkinci dil olarak İngilize eğitiminde yapay zekayı en iyi şekilde kullanan site olarak görülmektedir. Bu yünden de 50 ülkede, 500.000’den fazla öğrenci, 2000’in üzerinde öğretmen ile bu platform üzerinden çalışıyor. Her ay dünya genelinde binlerce kişi novakid indirim kodu kullanıyor. Böylece kurulduğu seneden beri düzenli olarak bir büyüme göstermiştir.

Bu büyümenin farkına varan birçok girişim sermayesi, 2022 yılından beri platforma yatırım yapıyor. Bu girişim sermayesi şirketleri Owl Ventures ve Goodwater Capital, LearnStart, Xploration Capital, PortfoLion, Bon Angels, TMT Investments ve Leta Capital olarak sıralanabilir. Tabi yatırımlar sürdükçe Novakid’in büyüme hızı da zamanla artış göstermiştir.

Ana dili İngilizce olan öğretmenler, en az iki yıllık öğretmenlik deneyimine sahip kişilerden seçiliyor. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında, öğretmenlerin çoğunun samimi, ilgili ve profesyonel olduğu görülmektedir. Fiyat konusunda da oldukça avantajlı. Çünkü Novakid, piyasadaki rakiplerine göre oldukça uygun fiyatlı ödeme seçenekleri sunuyor. Hatta bu fiyatları novakid indirim kodu ile ekstra ucuzlatmak da mümkün. Bugün yabancı dil eğitimi ücretlerinin ne kadar pahalı olduğu düşünüldüğünde, bu kuponlara olan ilgilinin de şaşırtıcı olmadığı tartışılmaz bir gerçek.

Makine Öğrenimi Nasıl Kullanılıyor?

İngilizce eğitimi alan çocukların bilgi gelişimini net bir şekilde değerlendirebilmek için makine öğrenimi ve yapay zeka teknolojisi kullanılıyor. Bu aşamada tam 1500 mikro beceri analiz edilmektedir. Mesela öğrencinin belirli bir gramer yapısına ne kadar hakim olduğu, kelimeleri sık unutup unutmadığı ya da konuşmalarda akıcılığı izleniyor. Bu teknoloji odaklı süreç, değerlendirmedeki hataları ortadan kaldırma amacıyla geliştirilmiş. Öğretmenler de, öğrenciler belirli sayıda dersi tamamladıktan sonra, notlar vererek bu sürece dahil oluyorlar.

Oyunlaştırma Nasıl Kullanılıyor?

Novakid’in dijital müfredatı, ana dili İngilizce olan profesyonel öğretmenlerle 25’er dakikalık dersler sunmaktadır. Bu oyunlaştırılmış eğitim platformu, animasyonlu çizgi hikayeler, ders içi oyunlar, 360 derecelik sanal turlar, yaratıcı ev ödevleri ve öğrencilerin öğrenme deneyimine bağlı kalmalarını sağlayan bir ödül panosu içeriyor. Bu sayede çocuklar İngilizceyi eğlenerek öğreniyor. Öğrenciler sıkıcı İngilizce dersleri yerine eğlenerek öğrendikleri için de bu sürece bağlılıkları artıyor.

Novakid İndirim Kodu Nasıl Alınır?

İngilizce eğitimini ucuza getirmenin en zekice yöntemlerinden biri novakid indirim kodu fırsatlarını değerlendirmektir. Kuponlar bazen yüzdesel oranda indirim sağlarken, bazen de ücretsiz ders gibi avantajlar sunmaktadır. En uygun fiyatlı online ingilizce eğitimi için bu kodlar mutlaka değerlendirilmelidir. Kuponları elde etmek için farklı yollar izleyebilirsiniz.

İşe Novakid sitesine üye olmakla başlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra size promosyonlar, kampanyalar ve novakid indirim kuponu fırsatlarını içeren mailler gönderiyorlar. Buna ilave olarak sosyal medyayı da boş geçmemek lazım. Çünkü Novakid sosyal medya hesaplarından da zaman zaman kupon paylaşımları yapılabiliyor. Bu işi kökten çözmenin en basit yolu ise kupon sitelerini kullanmak. Çünkü bu siteler her daim sizlere en güncel novakid indirim kodlarını bedava olarak yayınlıyor. Ne zaman ihtiyacınız olursa, kupon sitelerine girerek dilediğiniz kodu herhangi bir işlem yapmadan anında alabilirsiniz.

Popüler Novakid indirim kodları