banggood kupon kodu indirim
Store RSS

Banggood indirim kodu ve indirim kuponu

Banggood indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Banggood indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Banggood kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.banggood.com

Kullanıcı oyu: 4.9 / 5 (59 Oy)

Banggood İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 16 kupon

Banggood Kupon Kodu: Herkese %12 İndirim

Herkesin online alışverişinde ekstra indirim sunacak banggood kupon kodu burada! Hemen kopyalayın ve ödeme işleminden önce ilgili kupon alanına girerek bu indirimden siz de yararlanın. […]

daha ››

Banggood Kupon Kodu: Kulaklıklarda %25 İndirim

Burada yer verdiğimiz banggood kupon kodu ile “BlitzWolf® BW-FYE15 TWS bluetooth Telefon Kulaklığı” %25 indirimli! Siparişinizi tamamlamadan önce bu kodu sepet sayfasındaki kupon alanına girmeniz […]

daha ››

Banggood indirim kodu: Ocak Ayında %5

Ocak ayındaki online siparişleriniz için %7 daha az ödemenizi sağlayacak bir banggood indirim kodu getirdik! Siparişinizi tamamlamadan bu kodu uygulamayı unutmayın. İndiriminiz anında uygulanacaktır.

daha ››

Banggood Promosyon Kodu: Anında %10 İndirim

Site genelindeki tüm ürünlerde kullanılabilecek bir banggoood promosyon kodu getirdik! Eğer ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girerseniz anında indirimden yararlanma fırsatını yakalarsınız.

daha ››

Banggood indirim kodu: Tüm Alışverişleriniz için Ekstra %7

Tüm alışverişleriniz için kullanabileceğiniz bir banggood indirim kodu geldi! Eğer online siparişinizi tamamlamadan önce bu kodu ilgili kupon alanına uygularsanız anında indirimden yararlanabilirsiniz.

daha ››

Banggood Kupon: Size Özel %6 İndirim

Size özel buradaki banggood kupon koduyla online alışverişinize ekstra %6 indirim uygulanacak! 3D yazıcı haricinde tüm kategorilerde kullanılabilir. Ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girmeniz […]

daha ››

Banggood indirim kodu: Tüm Ürünlerde Geçerli %10

Tüm ürünlerde geçerli buradaki banggood indirim koduyla %10 daha az ödeyeceksiniz! Bunun için kodu cihazınıza kopyalayıp siparişi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına yapıştırmalısınız.

daha ››

Banggood Kupon Kodu: Site Genelinde %10 İndirim

Site genelinde kullanılabilen bir banggood kupon kodu var! Eğer siparişinizi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına uygularsanız anında indirimden faydalanabilirsiniz. Harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama bulunmuyor.

daha ››

Banggood indirim kodu: Alt Limitsiz Net %15

Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmadan, online alışverişlerinizi net %15 ucuzlatabileceğiniz banggood indirim kodu burada! Hemen kopyalayın ve sepet aşamasında […]

daha ››

Banggood Kupon Kodu: Anında %20 İndirim

Sizlere online siparişinizde anında %20 ek indirim sağlayabilecek bir banggood kupon kodu geldi! Tek yapmanız gereken kodu kopyalamak ve ödeme yapmadan önce sepet sayfasındaki kupon […]

daha ››

 

Önceki Banggood promosyon kodu ve hediye çekleri

52 adet indirim kodu

Banggood indirim kuponu: Tüm Ürünlerde Geçerli %11

Tüm ürünlerde geçerli bir banggood indirim kodu geldi! Eğer online alışverişinizi tamamlamadan önce bu kodu kullanırsanız o anda indiriminizi alabilirsiniz.

daha ››

Banggood Kupon Kodu: Kasım’da %6 İndirim

Kasım ayı boyunca tüm ürünlerde kullanabileceğiniz bir banggood kupon kodu getirdik! Harcama limiti olmaksızın tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

daha ››

Banggood indirim kuponu: Sizin için Net %10

Sizin için online alışverişinizi net %10 ucuzlatacak bir banggood indirim kuponu geldi! Eğer siparişinizi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına uygularsanız bu indirimden faydalanabilirsiniz.

daha ››

Banggood Kupon: Herkese Tam %70 İndirim

Burada yer alan banggood kupon kodu herkese tam %70 ek indirim sağlıyor! Kullanımı oldukça kolay. Kodu cihazınıza kopyalayıp siparişi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına girmeniz […]

daha ››

Banggood indirim kodu: Herkese Ekstra %6

Herkesin online alışverişini ekstra %6 ucuzlatabileceği banggood indirim kodu burada! 3D yazıcılar haricinde, sitedeki tüm ürünlerde geçerlidir. Ödeme yapmadan önce bu kodu girerseniz indiriminiz anında […]

daha ››

Banggood indirim kodu: Sizin için Net %10

Burada yer alan banggood indirim kodu ile siparişinizi sepet aşamasında ekstra %10 ucuzlatabilirsiniz! Bunun için ödeme yapmadan önce bu kodu ilgili kupon alanına girmeniz yeterli.

daha ››

Banggood Kupon Kodu: Herkes için Ekstra %10

Herkesin yararlanabileceği süper bir banggood kupon kodu geldi! Eğer online alışverişinizin ödemesini yapmadan önce sitedeki kupon alanına uygularsanız, indiriminiz o anda toplam tutara yansıyacaktır.

daha ››

Banggood indirim kuponu: Alt Limitsiz %10

Harcama limiti ya da satın alınacak ürün adediyle ilgili bir kısıtlama olmadan, online alışverişlerinizi ekstra %10 ucuzlatacak banggood indirim kuponu burada! Ödeme yapmadan önce ilgili […]

daha ››

Banggood Kupon: Anında %15 İndirim

Burada yer alan banggood kuponuyla online siparişinizde %15 indirim elde edebilirsiniz. Alışverişi tamamlamadan önce uygulamayı unutmayın.

daha ››

Banggood indirim kodu: Sepette Ekstra %10

Online alışverişlerinizi sepet aşamasında ekstra %10 ucuzlatacak bir banggood indirim kodu geldi! Alt limit yoktur. Ödeme yapmadan önce bu kodu uygulamayı unutmayın.

daha ››

Banggood indirim kodu 2021

İsmini dünya genelinde olduğu gibi Türkiye pazarı içerisinde de Youtube ve benzeri mecralarda yaptığı sponsorluklarla gündeme getiren Banggood bugün geldiği noktada dünya pazarına hitap eden pek çok rakibi ile yarışır seviyeye ulaşmayı başardı. 2006 yılında kurulmuş olmasına rağmen son birkaç senelik periyot içerisinde dünyanın bilinen online alışveriş sitelerinden biri olmayı başarmış olan Banggood alışveriş alanındaki Uzak Doğu kökenli en başarılı sitelerden ve firmalardan biri olarak da görülüyor. Bu alanda sektör lideri olan Aliexpress’in hemen arkasından banggood kupon kodları gelmektedir. Farklı kalitelerde her çeşit ürünün bir arada bulunduğu site kullanıcılara uygun fiyatlara kaliteli ve dayanıklı ürünleri satın alma fırsatını sunuyor. Kullanıcıların en çok banggood xiaomi fiyatlarını araştırdığı, bunun hemen arkasından ise squishy isimli oyuncakların ve drone modellerinin geldiği belirtiliyor. Üyelerin çoğunun bu ürünleri satın alırken banggood indirim kodu kullandığı da gözlenmektedir. Dünya genelinde durum bu şekildeyken ülkemizde farklılıklar oluşabiliyor.


Banggood Türkiye sitesinde tamamen Türkçe yayın yapmaktadır. En çok ilgi gösterilen kategori yine cep telefonu ve aksesuarları. Huawei, Xiaomi, OnePlus ve Ulefone gibi markaların cihazları büyük ilgi görüyor. Türkiye’de banggood kupon indirimlerinden en çok faydalanan ülkeler arasında. Özellikle gençler en güzel kuponları arayıp buluyor ve alışverişlerini ucuza getiriyor. Şimdi herkesin aklında yer alan meşhur banggood güvenilir mi sorusuna gelelim. İlk olarak kurulduğu yıldan bu yana sürekli en güvenilir uzak doğu siteleri sıralamasında yer aldığını belirtelim. Herhangi bir sorun yaşadığınızda banggood iletişim kanallarından yetkililere ulaşabiliyorsunuz. Gelen ürünleri beğenmediyseniz ücretsiz iade seçeneğiniz var. En güzeli de dünyanın öbür ucundan gelen ürünler için bedava kargo fırsatının bulunması. Bugün Türkiye’de bulunan siteler bile belirli bir miktarın üzerindeki alışverişler için ücretsiz kargo olanağı sunuyor. Fakat banggood.com alışveriş sitesinde standart gönderim için kargo bedeli alınmaz. Sadece ürünlerin teslimatını hızlı bir şekilde isterseniz özel kargo firmalarının ücretlerini ödersiniz. Standart teslimatta banggood kaç günde gelir derseniz, bu oldukça farklılık gösterebiliyor. Bazı siparişler 10 günde gelirken, bazılarının teslim süresi bir ayı bulabiliyor. Bedava kargonun üzerine banggood indirim kuponu fırsatlarını da eklediğinizde, alışverişiniz Türkiye’den çok daha ekonomik olabilir.


Banggood gümrük vergisi konusunda da oldukça fazla soru var. Siparişlerim gümrüğe takılır mı, vergisini ben mi ödeyeceğim şeklinde sorular bulunuyor. Hemen bu konuya da açıklık getirelim. Yurt dışındaki sitelerden alışveriş yaptığınızda, satın aldığınız ürünler, fiyatlarına bağlı olarak gümrüğe takılabilir. Hatta bazen fiyatı yüksek ürünlerin takılmadığına, fakat buna karşın fiyatı düşük ürünlerin takıldığına da şahit olabiliyoruz. Standart alışverişlerde, herhangi bir ürün satın aldığınızda banggood gümrük vergisini ödemez. Herhangi bir vergi tahakkuk ederse, bunu siz ödersiniz. Buna karşılık firma son dönemde yeni bir sistem geliştirdi. Artık bu soruna banggood gümrük sigortası ile son veriyorlar. Sistem şu şekilde işliyor. Diyelim ki bir ürün satın alırken banggood gümrük sigortası yaptırdınız ve siparişiniz de ülkenizdeki gümrüğe takıldı. Siz o gümrük vergisini ödeyip faturasını banggood.com’a gönderiyorsunuz. Ödediğiniz verginin tamamı firma tarafından sizlere iade ediliyor. Yani gümrük vergisi sorunsalını ortadan kaldırmış oluyorsunuz.


Hong Kong merkezli bu online ticaret platformundaki alışverişlerinde banggood kupon kodu ile birlikte çok sayıda indirim ayrıcalığından yararlanmak mümkün oluyor. Elektronik ürünlerinden endüstriyel araç gereçlere, mobil telefonlar ve bunların aksesuarlarından ışık ve aydınlatmalara, spor ve outdoor ürünlerinden oyuncak ve hobi ürünlerine, giyim ürünlerinden bahçe ürünlerine kadar her türlü ürünün bir arada bulunduğu sitede tüm ihtiyaçları karşılamak mümkü. Fakat fırsatları bununla sınırlı değil. Özellikle banggood black friday için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir site. Çünkü black friday indirimleri gerçekten de yılın geri kalanından çok daha avantajlı. İndirim oranlarının %80’lere geldiği bir dönemden bahsediyoruz. Tam bu konuya değinmişken şunu da belirtmeden geçmeyelim. Kara Cuma günlerinde Türkiye’deki birçok popüler e-ticaret sitesi yoğunluk yüzünden kesintiler ve yavaşlamalar yaşarken, Banggood ve Aliexpress gibi sitelerde en ufak bir problem olmadığını göreceksiniz. Bu anlamda teknolojilerini takdir etmek gerekiyor. Yine Çin’deki “Bekarlar Günü” de uzak doğu sitelerinin coştuğu zamanlardandır. Diğerleri gibi banggood single’s day indirimleri de alışveriş yapmak için çok mantıklı bir gün. Çünkü o günde de bütük indirim fırsatları yakalanabiliyor. Hatta sadece o güne özel banggod kupon kodu ve hediye çekleri de oluşturulabiliyor. Böylece siz de alışverişin Superman’i oluyorsunuz.


Banggood İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan bang good öne çıkan ürünleri ile sosyal medyada kendini tanıtan bir online alışveriş sitesi oldu. Kullanıcılarının pek çoğunun Youtube başta olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarında ismini gördüğü ve bu şekilde tanıdığı site, banggood indirim kuponu sayesinde uygun fiyatlara ürünlerinin satın alınmasını sağlıyor. Bu kodların nasıl kazanıldığı merak edenler için yine Banggood’un ismini duyurmasında kullanıldığı stratejilere odaklanılması gerekmektedir. Kuponlara ulaşmanın birden fazla yolu var. Bunlardan hangisini tercih edeceğinize siz karar vereceksiniz. Banggood indirim kodu almak için:


  • Mutlaka web sitesinde bir hesap açın. Yeni üyelere özel banggod kuponları oluşturuluyor.
  • Mobil uygulamayı indirin. Android veya IOS uygulamayı indirenlerin hesaplarına indirim kodları tanımlanıyor.
  • Web sitesini ziyaret edin. Bazen ana sayfada o güne özel indirim kuponları paylaşılabiliyor.
  • Kupon sitelerini takip edin. Banggood kuponlarının tamamını tek bir sayfada bulabiliyorsunuz.

Artık siz de biliyorsunuz ki birçok farklı kanal üzerinden banggood kupon kodu fırsatlarına ulaşabiliyorsunuz. Şimdi tercihi yapacak olan sizlersiniz. Matrix filmindeki Morpheus’un Neo’ya mavi veya kırmızı haplardan birini seçtirmesi gibi siz de birini seçmelisiniz. Seçim aşamasında en önemli şey kuponlara ulaşma kolaylığı olmalı. Bu anlamda indirim kuponu siteleri bir adım önde. Çünkü banggood indirim kuponlarının tamamını aynı adreste bulabiliyorsunuz. Onlar site ile iletişime geçerek özel kuponlar da alabiliyor. Böylece başka hiçbir yerde bulunamayacak çok özel indirim kodlarına da erişim sağlıyorsunuz. Hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen, abonelik sistemine dahil olmanın gerekli olmadığı bir sistem sunan bu sayfada Banggood üzerinde kullanılabilecek olan geçerli ve güncel tüm indirim kuponlarını bir arada bulabilirsiniz.


Banggood Kupon Nasıl Kullanılır?

Bunca anlatılanların ardından fikir aklınıza yattı ve banggood.com’dan alışveriş yapmaya karar verdiniz. Sonuçta fiyatlar çok ucuz, indirim kuponları kullanılabiliyor ve bedava kargo fırsatı var. Bu kadar avantaja hayır diyecek biri zaten çok çıkmıyor. Bu noktada sizi zorlayacak tek şey satın alacağınız ürünlerin seçimi olabilir. Milyonlarca ürün bulunduğu için insan bazen kararsız kalabiliyor. Kolay olan kısım ise kuponların kullanımı. Hem dünyanın en basit işlemi, hem de hiç vakit almamaktadır. Fazla vakit kaybetmeden banggood kupon nasıl kullanılır hemen sıralayalım:


  1. Üyelik bilgilerinizi kullanarak web sitesindeki hesabınıza giriş yapın.
  2. İstediğiniz ürünlerin tamamını alışveriş çantasına gönderin.
  3. Sayfasının sağ üstindeki ikona tıklayarak alışveriş sepetinize geçin.
  4. Ürün listesinin hemen altındaki banggood kupon kutusuna indirim kodunuzu girin.
  5. Sırasıyla önce teslimat adresini, sonra da kargo seçimini yapın.
  6. Ödeme bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayın.

Kupon kullanımının çok kolay olduğunu sizlere söylemiştik. Bu adımları takip eden herkes kuponla alışveriş keyfini sürebilir. Farklı kanallardan temin edilmiş olan banggood indirim kodlarının bir arada toplandığı bu sayfa, alışverişlerinizin çok daha uygun fiyatlarla gerçekleşmesini sağlamaktadır. Siz de 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz an siteye gelebilir ve dilediğiniz kuponları bedava alabilirsiniz. Özellikle döviz kurlarının yükseldiği dönemlerde, yapancı menşeli ürünlerin fiyatları da yükseldiği için bu indirim kuponları hayat kurtarıcı olabiliyor. Eğer hala denemediyseniz hemen kullanmaya başlayın ve boşa para ödemeyin.