fakir indirim kuponu
Mağazaya Oy Verebilirsin

24 oy aldı ve ortalaması 4.7 / 5

Fakir İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Fakir indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Fakir indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Fakir kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

Fakir İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

Fakir İndirim Kodu: Sizler için Anında %20

Sizler için listelenen fakir indirim kodu online alışverişi anında %20 ucuzlatıyor. Seçili ürünlerde ...

Daha fazla bilgi

Fakir İndirim Kuponu: Alt Limitsiz %25

Satın alınacak ürün adedi ya da harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma olmaksızın, seçili ürünle ...

Daha fazla bilgi

Fakir Mavi Yıldızlı Ürünler: Net %50 İndirim

Fakir mavi yıldızlı ürünler kategorisi altında satışa sunulan modellerde %50’ye varan indirim ...

Daha fazla bilgi

Fakir İndirim Kodu: Sepette Ekstra %40

Siparişinizi sepette ekstra %40 ucuzlatabilecek bir fakir indirim kodu var. Online alışverişi tamaml ...

Daha fazla bilgi

Fakir İndirim Kuponu: Online Alışverişte %10

Online alışverişte geçerli bu fakir indirim kuponuyla %10 daha az ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gere ...

Daha fazla bilgi

Fakir indirim kodu 2024

Fakir markası, 1933 yılında Almanya’da kuruldu. Fakir Hausgeräte GmbH, kuruluşunun ardından ev aletleri sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Fakir’in ilk ürünleri arasında elektrikli süpürgeler bulunuyordu ve marka, zaman içinde ürün yelpazesini genişleterek farklı ev aletleri üretimine yönelmiştir.

Fakir, uzun bir tarihçeye sahip ve özellikle elektrikli süpürgeleriyle tanınmıştır. Ancak, şirket zamanla çeşitli ev aletleri, mutfak gereçleri ve kişisel bakım ürünleri gibi farklı kategorilerde ürünler üreterek büyümüştür. Marka, kalite ve yenilikçilik konularında önemli bir konumda yer almış ve dünya genelinde birçok ülkede tanınmıştır.

Fakir’in kuruluşundan itibaren geçen yıllarda, şirketin ürünleriyle ilgili teknolojik gelişmeler, tasarım özellikleri ve pazar stratejileri gibi konularda çeşitli evrimler yaşanmıştır. Günümüzde fakir kahve makinesi, robot süpürge, airfryer, tost makinesi ve daha onlarca ürün kategorisinde de liderliği göğüslemektedir.

Fakir Hangi Ülkenin

Marka adının Türkçe karşılığı olduğu için, birçok kişi fakir nerenin malı diye merak ediyor. Fakir Hausgeräte GmbH, Almanya’nın Stuttgart şehrinde kurulmuştur. Yani fakir ürünleri Alman malıdır. Tasarım, teknoloji ve dayanıklılık konularındaki üstün başarısı Alman mühendisliğinden gelmektedir.

Günümüzde dünya genelinde 80 ülkede tüketicilerle buluşmaktadır. 7000’den fazla satış noktası ve her ülkede kurduğu online alışveriş siteleri bulunuyor. İnternetten yapılacak alışverişlerde fakir indirim kodu kullanılarak ekstra indirimler elde etmek de mümkün. Bu kodlar online siparişlerin kolayca ucuzlamasını sağlıyor.

Fakir Markası Kimin

Fakir Hausgeräte GmbH, H. Wilhelm Kicherer tarafından kuruldu. Alman girişimci yıllar içinde markayı oldukça büyütmüş ve sonrasında da ailenin yeni jenerasyonuna devretmiştir. Türklerin oldukça garip bulduğu Fakir marka adı da aslında kurucusunun soyadından geliyor. Fakir, Almanca’da aile anlamına gelen “Familie” ile kurucusunun soyadı olan “Kicherer” kelimelerinin birleşiminden doğmuştur.

Her ne kadar Türkçe’de yoksul anlamına gelse de, dünya genelinde elektrikli ev aletleri sektöründe kalite anlamına geliyor. Peki bu markanın tüm ürünlerini fakir indirim kuponu ile çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için ilk iş online alışveriş sitesine girmek. Daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize eklemelisiniz. Son aşamada da sepet sayfasındaki kupon alanına fakir indirim kuponunu girmeniz gerekiyor. Böylece indiriminiz toplam tutara o anda uygulanacaktır.

Popüler Fakir indirim kodları