gülaylar kupon kodu
Store RSS

Gülaylar indirim kodu ve indirim kuponu

Gülaylar indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Gülaylar indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Gülaylar kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.gulaylar.com

Kullanıcı oyu: 4.8 / 5 (34 Oy)

Gülaylar İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 5 kupon

Gülaylar Kupon Kodu: Online Alışverişlerde %5 İndirim

Online alışverişlerde herkese ekstra %5 indirim sağlayacak gülaylar kupon kodu burada! Ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce uygulamanız yeterli, Harcama limiti de bulunmuyor.

daha ››

Gülaylar indirim kodu: Tüm Ürünlerde Geçerli %5

Tüm ürünlerde geçerli gülaylar indirim kodu burada! Online alışveriş esnasında, ödeme yapmadan hemen önce, sepet sayfasında göreceğiniz kupon bölümüne girmeyi unutmamalısınız. Bu indirim kuponu üyelerin […]

daha ››

Gülaylar Kupon Kodu: Alt Limitsiz Ekstra %10

Harcama tutarı veya satın alınacak ürün adedi ile ilgili herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, online alışverişlerinizde ekstra %10 indirim sunacak bir gülaylar kupon kodu geldi! İndirimden […]

daha ››

Gülaylar Altın Kampanya: Net %70 İndirim

Gülaylar Fırsat kategorisi altında satışa sunulan modellerde net %70’e varan indirim sizleri bekliyor. Stoklarla sınırlı olduğundan ürünler tükendikçe düzenli olarak güncellenmektedir. Günün indirimli ürünlerini ve […]

daha ››

Gülaylar hediye çeki: Tam 600TL İndirim

Burada yer alan gülaylar hediye çeki koduyla ekstra indirim fırsatını kaçırmayın! Tek yapmanız gereken butona tıklayarak kodu kopyalamak ve sepet aşamasında ilgili kupon alanına yapıştırmak. […]

daha ››

 

Önceki Gülaylar promosyon kodu ve hediye çekleri

0 adet indirim kodu
Bu bölümde şimdilik kupon bulunmamaktadır.

Gülaylar indirim kodu 2022

Buğday başaklarını andıran sapsarı rengi, ışığı yansıtan parlaklığı ile altın dünya tarihi boyunca hep çok değerli olmuştur. Peki kimyada Au sembolü ile gösterilen altın elementinin kadim hikayesini biliyor musunuz? Bundan 5 milyar yıl önce, evrenin en uzak noktalarında patlayan bir yıldızdan uzaya savrulan altın parçacıkları 120 milyon km/saat hızla uzay boşluğunun en ücra noktalarına kadar ulaştı. İşte savrulan bu altın bulutu, yeni oluşmakta olan ve henüz nebula halindeki gezegenimizin içine karıştı. İşte rastgele savrulan bu altın parçacıkları, soğuma ve kıtaların oluşma safhasında Afrika’nın güneyi, Çin, Peru ve Amerika Birleşik Devletleri’nin batı sahilleri gibi bazı bölgelerde yoğunlaştı. Tamamen bir tesadüfe dayanan altın yataklarının konumlanması elbette dünya üzerindeki ekonomik dengeleri de bir hayli değiştirdi.


Dünyada hem değerli olacak kadar az bulunması, hem de para kıtlığı yaratmayacak kadar rezervi olması nedeniyle tarihte para yerine kullanılan altın, zaman içinde para vazifesini yitirse de değerli maden özelliğini hiçbir zaman kaybetmedi. İşte 90 yılı aşan tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen mücevherat üreticisi Gülaylar Altın, bu kadim tarihe yakışır tasarımlarla altına bir kez daha değer katıyor. Online mağazası üzerinden sunduğu gülaylar indirim kodu avantajları ile özellikle yeni üyelere hatırı sayılır avantajlar sağlayan marka, hem modern hem de yatırımlık ziynet seçenekleri ile altın severlerin ilk tercihi oluyor. Dünya takı trendlerini yakından takip eden bir tasarım ekibiyle çalışan Gülaylar Altın, Diamond Line ismindeki alt markasıyla ışıl ışıl pırlanta takıları da meraklılarıyla buluşturuyor.


Evlilik Teklifini Ölümsüzleştirmenin Birçok Yaratıcı Yolu Var

Az önce de bahsettiğimiz gibi Gülaylar Altın’ın online satış mağazası www.gulaylar.com üzerinde evlilik teklifinizi mühürleyecek birbirinden şık tek taş yüzük modelleri bulmak mümkün. Her bütçeye ve her zevke göre tek taş, beş taş ve tam tur gibi pırlantalı yüzük seçeneklerini, edineceğiniz bir gülaylar hediye çeki ile çok daha makul bir fiyata alabilirsiniz. Yüzükten sonra sıra geldi o anı çok daha unutulmaz kılmaya… İşte tam da bu noktada sevdiğiniz kadını ne kadar iyi tanıdığınız ve birlikte inşa ettiğiniz hikayeyi en küçük ayrıntılarına kadar hatırladığınızı kanıtlamalısınız. Bu hikayeyi anlatan bir video, bir kolaj çalışması ya da şarkı hislerinizi karşı tarafa en iyi şekilde geçirecektir.


Düğün Arifesinde Sahte Altın Satışına Dikkat!

Yatırımlık ve aksesuar olarak kullanma gibi amaçların yanında altın alışverişi en çok da nişan / düğün öncesi dönemde yapılır. Hatta düğün öncesi dönemde yapılan en büyük harcama kalemlerinden biri de altın alışverişidir. Böyle dönemlerde gülaylar altın indirim kodu kullanımının önemi de artar. Çünkü yaşamlarının bu en mutlu günlerinde gelin ve damada armağan edilecek ziynet eşyaları oldukça yüklü meblağlara gelebilir. Ancak düğün öncesinde yapılan altın alışverişleri bazen umulduğu gibi gitmeyebilir. Örneğin markasız / sertifikasız altın alımlarında sahte altınlarla karşılaşılması son yıllarca sıkça yaşanan bir durumdur.


Yani böyle bir durumda tüketici, altın alışverişinde bir miktar kar etmek uğruna telafisi zor büyük zararlara uğrayabilir. Ancak bunu anlamanın gayet basit bir yolu var: İstanbul Kuyumcular Odası’nın Çemberlitaş ve Kuyumcukent’teki ofislerinde hizmet veren ayar evleri ve GLT laboratuvarında altınların sahte olup olmadığı ve gerçek ayarı hakkında en net bilgiyi edinmek mümkün. Ya da bir gülaylar kupon kodu edinerek kalitesine yüzde 100 güvendiğiniz garantili ürünlerle düğün dönemi alışverişi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Siz de sevdikleriniz ya da kendiniz için bu ihtişamlı takılara sahip olmak için hemen gulaylar.com adresini ziyaret edin!