wish promosyon kodu
Store RSS

Wish indirim kodu ve indirim kuponu

Wish indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Wish indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Wish kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://www.wish.com

Kullanıcı oyu: 4.7 / 5 (38 Oy)

Wish İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 5 kupon

Wish Kupon Kodu: Yaza Özel %6 İndirim

Yaza özel bir wish kupon kodu! Bu kuponla verilecek siparişlere %6 ek indirim yansımaktadır. Size düşen sepet sayfasındaki ilgili alanına girmek. Gerisini kuponunuz halledecek ve […]

daha ››

Wish Kupon Kodu: Alt Limitsiz %10 İndirim

Satın alınacak ürün adedi veya harcama tutarı ile ilgili bir sınırlandırma olmadan, online alışverişlerinizde %10 indirim sunacak wish kupon kodu burada! Tek yapmanız gereken siparişi […]

daha ››

Wish Outlet: Net %80 İndirim

Wish Outlet kategorisi altında satışa sunulan modellerde net %80’e varan indirim sizleri bekliyor! Stoklar tükendikçe ürünler değişerek güncellenmektedir. Bugünün indirimli ürünlerini ve fiyatlarını incelemek için […]

daha ››

Wish indirim kodu: Mobil Uygulamada %90

Mobil uygulamadan yapacağınız ilk alışverişinizi %90 ucuzlatabileceğiniz bir wish indirim kodu var! Hemen kopyalayın ve sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırarak indiriminizi alın. Sınırlı kullanım sayısı […]

daha ››

Wish Promosyon Kodu: Net %50 İndirim

Tüm ürünlerde geçerli bir wish promosyon kodu var! Eğer siparişi tamamlamadan önce bu kodu ilgili kupon alanına girerseniz indirimden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Üyeler ilk alışverişinde […]

daha ››

 

Önceki Wish promosyon kodu ve hediye çekleri

15 adet indirim kodu

Wish Kampanya Kodu: Babalara %10 İndirim

Babalar Günü kategorisi altında satışa sunulan modellerde geçerli bir wish kampanya kodu! İndirimi almak isteyenler ilgili ürünlerden istediklerini sepete attıktan sonra bu kodu uygulamalıdır.

daha ››

Wish indirim kodu: Site Genelinde Ekstra %3

Site genelinde kullanabileceğiniz bir wish indirim kodu var. Alışverişi tamamlamadan uygularsanız bu indirimden faydalanma şansını elde edebilirsiniz. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma bulunmuyor.

daha ››

Wish indirim kuponu: Bu Hafta Net %5

Bu hafta siparişlerinizi %5 ucuzlatabileceğiniz bir wish indirim kuponu var! Eğer siz de bu indirimden faydalanmak istiyorsanız kodu kopyalayıp sepet aşamasında ilgili kupon bölümüne girmelisiniz.

daha ››

Wish Promosyon Kodu: Size Özel %5 İndirim

Size özel wish promosyon koduyla siparişlerinizde %5 ek indirim elde edeceksiniz! Ödeme işlemini tamamlamadan bu kodu uygulamanız yeterli. İndiriminiz anında toplam tutara uygulanır ve siz […]

daha ››

Wish indirim kodu: Tüm Siparişlerinizde %3

Tüm siparişlerinizde kullanabileceğiniz bir wish indirim kodu var! Ürünleri sepete attıktan sonra bu kodu uygularsanız indirimden siz de yararlanabilirsiniz. Harcama tutarıyla ilgili bir sınırlandırma bulunmuyor.

daha ››

Wish indirim kuponu: Tüm Kategorilerde %9

Tüm kategorilerde kullanabileceğiniz bir wish indirim kuponu var. Siparişi tamamlamadan bu kodu uygularsanız indirimden anında faydalanabilirsiniz. Farklı kampanya ve indirimlerle birleştirilemiyor.

daha ››

Wish indirim kodu: Tüm Ürünlerde Ekstra %5

Tüm ürünlerde kullanabileceğiniz bir wish indirim kodu! Tek yapmanız gereken kodu cihazınıza kopyalayıp ödeme yapmadan önce ilgili kupon alanına girmek. İndiriminiz o anda otomatik olarak […]

daha ››

Wish Promosyon Kodu: Sizin için %8 İndirim

Online alışverişinizde %8 ek indirim elde etmenizi sağlayacak bir wish promosyon kodu var! Eğer ödeme yapmadan bu kodu kullanırsanız indirimden faydalanabilirsiniz.

daha ››

Wish Kampanya Kodu: Ekstra %5 İndirim

Burada yer alan wish kampanya koduyla ekstra %5 indirim elde edeceksiniz! Tek yapmanız gereken sepet aşamasında bu kodu ilgili kupon alanına girmek.

daha ››

Wish Kupon Kodu: Herkese Ekstra %10

Herkesin online alışverişinde ekstra %10 indirim elde edebileceği wish kupon kodu burada! Hemen kopyalayın ve siparişinizi tamamlamadan önce ilgili kupon alanına girerek bu indirimden yararlanın.

daha ››

Wish indirim kodu 2022

Wish 2010 yılında Amerika’da kurulmuş, alıcılarla satıcıları bir araya getiren büyük bir e-ticaret platformudur. Türkiye’de de benzer online pazar yerleri bulunmaktadır. Wish 10 sene içinde NASDAQ borsasında da işlem gören dev bir şirket haline dönüştü. Kurucuları Piotr Szulczewski ve Danny Zhang gerçekten de iyi iş başarmışlar. Merkezi  San Francisco, Kaliforniya’da olan şirket, faaliyetlerine  ContextLogic Inc. Çatısı altında devam etmektedir.


Wish Outlet ve Wish Express gibi yan kuruluşları da olan bu site, alışverişi eğlenceye dönüştürdüğünü savunuyor. Öncelikle fiyatlardan bahsetmek gerek. Genellikle Çin merkezli internet sitelerinin daha ucuza olacağı tabusunu yıkan bu platformda bazı ürünler gerçekten de inanılmaz rekabetçi fiyatlara satılıyor. Üstelik wish indirim kodu kullanarak online alışverişleri ekstra ucuzlatma fırsatı da sunuyor. Perakende alımların yanı sıra toplu alımlar için özel fiyatlar da sunmaktadır. Hem toplu alımlarda, hem de perakende alımlarda kuponlardan yararlanmak mümkün.


Bu noktada kullanacağınız kuponun açıklamalarını dikkatlice okumanız gerekir. Çünkü wish kupon kodu indirimleri belirli koşullar altında kullanılabilir. Bu kodlar bazen sadece belirli ürün veya kategoriler için, bazen de sadece belirli bir tutarın üzerindeki alışverişler için geçerli olabilir. O yüzden bir wish promosyon kodu kullanmadan önce mutlaka detaylarını incelemenizi öneririz.