wwf market indirim kuponu
Mağazaya Oy Verebilirsin

33 oy aldı ve ortalaması 4.7 / 5

WWF Market İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

WWF Market indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel WWF Market indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava WWF Market kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

WWF Market İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen kuponlar

En son gelen kuponlar

WWF Market indirim kodu: Tüm Siparişlerinizde %20

Tüm siparişlerinizde faydalanabileceğiniz wwf market indirim kodu geldi! Hemen kopyalayın ve sepet s ...

Daha fazla bilgi

WWF Market indirim kodu: Online Alışverişte %10

Online alışverişte %10 indirim için wwf market indirim kodu kullanmaya ne dersiniz? Sepet aşamasında ...

Daha fazla bilgi

WWF Market indirim kodu: Alt Limitsiz %20

Satın alınacak ürün adedi ya da harcama tutarıyla ilgili herhangi bir sınırlandırma olmaksızın, onli ...

Daha fazla bilgi

WWF Market Kupon Kodu: Net %30 İndirim

Online alışverişlerinizi net %30 ucuzlatabileceğiniz bir wwf market kupon kodu daha! İndirimden fayd ...

Daha fazla bilgi

WWF Market indirim kuponu: Herkes için %20

Herkes için yayına aldığımız bu wwf market indirim kuponuyla siparişlerinizi %20 ucuzlatabilirsiniz. ...

Daha fazla bilgi

Önceki WWF Market promosyon kodu ve hediye çekleri

WWF Market indirim kuponu: İşte Size Net %20

İşte size net %20 avantaj sağlayacak bir wwf market indirim kuponu geldi. Hemen kopyalayın ve siparişinizi tamamlamadan ...

Daha fazla bilgi

WWF Market indirim kodu: Aksesuarlarda Ekstra %20

Seçili aksesuarlarda kullanılabilecek bir wwf market indirim kodu var. Üstelik harcama tutarıyla ilgili herhangi bir sın ...

Daha fazla bilgi

WWF Market indirim kodu 2023

Eğer wwf market sitesinden alışveriş yapıyorsanız hem çevreye duyarlı bir kişi olduğunuzu söyleyebiliriz. Üstelik bir de wwf market indirim kodu kullanıyorsanız, aynı zamanda da bilinçli bir tüketicisiniz demektir. Çünkü alışverişlerinizde boşu boşuna daha fazla ödemeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu farkındalık da sizi wwf market indirim kuponu aramaya itmiş. Bu organizasyon ve site nedir, ne iş yapar, gelin bir inceleyelim.

WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı), dünya genelinde doğa ve çevre koruma çalışmalarıyla bilinen bir uluslararası sivil toplum kuruluşudur. 1961 yılında kurulan WWF, doğal yaşamın ve biyoçeşitliliğin korunmasını, sürdürülebilir kaynak yönetimini ve ekosistemlerin sağlığını teşvik etmek amacıyla faaliyet gösterir.

WWF, doğa koruma projeleri yürütür, alan çalışmaları yapar, politika oluşturur, eğitim ve farkındalık çalışmaları yürütür ve çevreyle ilgili sorunlara çözümler sunar. Amacı, dünya genelindeki biyoçeşitliliği korumak, doğal yaşam alanlarını sürdürülebilir şekilde yönetmek ve iklim değişikliği, ormansızlaşma, su kaynakları yönetimi gibi çevresel sorunlarla mücadele etmektir.

WWF’in çalışma alanları arasında ormanlar, okyanuslar, tatlı su ekosistemleri, biyoçeşitlilik, iklim değişikliği, sürdürülebilirlik, enerji, su kaynakları ve türlerin korunması yer alır. WWF, hükümetler, iş dünyası, yerel topluluklar ve bireylerle işbirliği yaparak, doğal kaynakların sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesi ve gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakılması için çalışır.

WWF’in logosunda dünyayı çevreleyen dev bir panda figürü bulunur. Bu panda, WWF’in sembolü haline gelmiştir ve doğal yaşamın korunması için küresel bir simge olarak tanınır. WWF, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren ve birçok ülkede yerel şubelere sahip olan bir kuruluştur. Her yıl düzenlenen Earth Hour (Dünya Saati) etkinliği gibi çeşitli projeler ve kampanyalarla da dünya genelinde dikkat çekmeyi hedefler.

WWF Market sitesi ise, WWF logosu veya markasıyla üretilen ve satılan ürünlerin bir koleksiyonunu içerir. Sitede giyim, aksesuarlar, ev eşyaları, hediye eşyaları gibi çeşitli kategoriler bulunuyor. WWF, bu tür ürünleri satışa sunarak hem gelir elde etmeye çalışır hem de doğa koruma bilincini yaymaya ve destekçilerine yönelik bir araç olarak kullanır. Bunu yaparken de sizlere wwf market indirim kodu avantajları sunar. Bu kuponlarla online alışverişlerde ekstra indirimler elde edilir.

Site aslında WWF-Türkiye ve Reflect Studio işbirliğidir. Bu ortaklık çalışmasında WWF Market ürünlerinin tasarımı, üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetlerinden Reflect Studio sorumludur. Bu işbirliğinden elde edilen gelirin %11’i doğa koruma projelerine verilmek üzere WWF-Türkiye’ye bağışlanır. Yani siz wwf market kupon kodu ile sadece indirimli ürünler satın almıyor, aynı zamanda da doğaya katkı sağlamış oluyorsunuz.

Popüler WWF Market indirim kodları