bitdefender indirim kodu
Store RSS

Bitdefender indirim kodu ve indirim kuponu

Bitdefender indirim kodu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En güncel Bitdefender indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları burada. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Bitdefender kupon kodu indirimlerini hemen deneyin.

https://bitdefender.com.tr

Kullanıcı oyu: 4.9 / 5 (21 Oy)

Bitdefender İndirim Kuponu ve Kampanyaları

En son gelen 4 kupon

Bitdefender Kupon Kodu: Tüm Siparişlerinizde %30 İndirim

Online siparişlerinizde kullanabileceğiniz buradaki bitdefender kupon koduyla ekstra %30 indirim elde edeceksiniz. Tüm B2B ürünlerde geçerlidir. Harcama tutarıyla ilgili de bir kısıtlama bulunmamaktadır.

daha ››

Bitdefender indirim kodu: Site Genelinde Ekstra %50

Site genelindeki tüm siparişlerinizde kullanabileceğiniz bir bitdefender indirim kodu burada! Ödeme işlemi öncesi sepet aşamasında uygulanması yeterlidir. Tüm alışverişlerde geçerlidir.

daha ››

Bitdefender Kupon: Herkese %30 İndirim

Herkese %30 ek indirim sunacak bir bitdefender kupon daha! İndirimden faydalanmak için ilk iş butona tıklayarak kodu kopyalamalısınız. İkinci aşamada da sepet sayfasında yer alan […]

daha ››

Bitdefender indirim kuponu: Tüm Ürünlerde %25

Tüm ürünlerde geçerli bir bitdefender indirim kuponu geldi! Hemen kopyalayın ve siparişinizi sonlandırmadan hemen önce karşılaşacağınız kupon alanına girerek indiriminizi alın.

daha ››

 

Önceki Bitdefender promosyon kodu ve hediye çekleri

0 adet indirim kodu
Bu bölümde şimdilik kupon bulunmamaktadır.

Bitdefender indirim kodu 2022

Teknoloji çağında hızla gelişen internet ve beraberinde getirdikleri hayatımızın bir parçası haline geldi. Yalnızca kişisel ve bireysel kullanımlar için değil kurumsal hayatlar da teknolojiden nasibini almış durumda. Günümüzde bilgisayarsız ve internetsiz bir iş yeri kalmazken, günlük hayatımızda da teknoloji önemli bir konumda bulunuyor. Peki teknolojinin kollarına kendimizi bu kadar bırakmışken olası tehlikeler karşısında da yeteri kadar güvende miyiz? Virüsler, siber saldırılar, dolandırıcılıklar, kişisel verilerin çalınması, kimlik hırsızlığı derken yeni nesil birçok tehditle baş başayız. Önlem almadığımız her an daha büyük tehlikeler bizleri bekliyor.


Virüs Avcısı: Bitdefender

Kişisel hesaplarımız için oluşturduğumuz karmaşık şifreler, laptoplarımızın kamera bölümüne koyduğumuz yara bantları ya da bilindik siteler dışında internette gezinmemek yeterli bir önlem mi? Maalesef bunların hiç biri yeterli değil. Teknoloji gün geçtikçe gelişiyor diyoruz ya, tehditler de aynı hızla gelişmeye devam ediyor ve bizim önlem saydıklarımız bir süre sonra bizleri koruyamaz hale geliyor. Ancak bizleri koruyabilecek güvenlik önlemleri bulmak mümkün. Nasıl mı? Sizleri Bitdefender ile tanıştıralım. 500 milyon kullanıcısıyla dünyadaki en büyük güvenlik dağıtım yapısına sahip bir güvenlik teknolojisi şirketi Bitdefender. İçerisinde barındırdığı birçok hizmetle kişisel ve kurumsal güvenliğin en önemli koruyucusu. Bitdefender Mobile Security, Bitdefender Antivirus Plus 2020, Bitdefender Internet Security gibi bireysel e-tehdit koruma özellikli ürünleriyle bizleri görünmez tehditlerden uzak tutuyor. Bu ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmak için bitdefender indirim kodu kullanmak da mümkün.


Virüsler, diğer adıyla kötü amaçlı yazılımlar kişisel bilgilerimiz için tehdit oluşturduğu gibi kullandığımız teknolojik cihazın da verimini düşürüyor. Çeşitli yollarla cihazlarımıza bulaşabilen virüsler her geçen gün daha da güçlenerek şekil değiştiriyor ve tehdit olmaya devam ediyor. Eğer önlem almazsak kişisel verilerimizin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesine izin vermiş oluyoruz. Siber dolandırıcılık ve siber hırsızlıklar gün geçtikçe çoğaldığı günümüzde benim başımıza gelmez demeden önlemleri almak gerekiyor. Örneğin Bitdefender Total Security 2020 ürünü, bizleri bütün bu tehlikelere karşı kapsamlı bir şekilde koruyor. Bu ürüne sahip olanların faydalandığı koruma hizmetleriyse saymakla bitmeyecek cinsten: ağ tehdidinin önlenmesi, dosya koruma, web güvenliği, hırsızlık önleme, istenmeyen e-posta engelleyici bu özelliklerden yalnızca birkaçı. Bitdefender kupon indirimi yakalayarak bu ürünü indirimli fiyata alabiliyoruz, gözümüzü dört açmakta fayda var.


Kurumsal Tehditler ve Korunma Yolları

Kurumsal kuruluşlar da siber saldırıların hedef noktası konumda. Her kurum kendi network ve altyapısının güvenliğini sağlamalı. Yoksa bütün verilerin siber saldırılar yoluyla çalınması ve belki de rakip şirketlerin eline geçmesi işten bile değil. Bitdefender küçük ve orta ölçekli işletmeler ve büyük işletmeler için ayrı kategorilerde ürün hizmeti sağlıyor. GravityZone ismiyle bu alanda hizmetler veren Bitdefender, kurumsal güvenliğimiz için güvenebileceğimiz sayılı markadan biri. Marka, kendi web sitesinden çeşitli indirimler ve kampanyalar yapmasının yanı sıra bitdefender indirim kuponu gibi ekstra indirim fırsatını kullanıcılarına sunuyor.


Kurumsal yerlerde saldırılardan korunmak için alınan güvenlik önlemlerinin başında ise bilgisayar güvenliği geliyor. Ancak bu yapılan en büyük hatalardan biri. Çünkü network ve altyapı güvenliği olmadığı zaman bilgisayar koruması maalesef işe yaramıyor. Bilgisayarların yazılımlarını sürekli güncel tutmak alabileceğimiz önlemlerin başında geliyor. Satın aldığımız anti virüs uygulamaları üzerinden haftalık olarak tam tarama yapmak da şüpheli eylemlerin bertarafı için hayat kurtarıcı olabilir. Bunun yanı sıra gizli verilerin dışarıya yayılmasını engellemek için Data Loss Prevention (DLP) çözümlerinden yararlanmakta fayda var. Bütün bunların dışında birçok şirket, verilerini bulut sistemi üzerinde kayıt altına alıyor. Bulut teknolojisi bizleri birçok güvenlik harcamasından kurtarabiliyor evet ama bulut güvenliğinin sağlanması da bir o kadar önemli. Güvenliği sağlanmamış bir bulut sistemi de siber saldırıların hedef yeri haline gelebilir.


Hem kendi kişisel kullanımınız için hem de şirketinizin güvenliği için çözüm önerileri sunan Bitdefender ürünlerini satın almak istiyorsak hemen bitdefender.com.tr web sitesini ziyaret edip kullanabileceğimiz bitdefender kupon kodu avantajlarıyla güvenliğimizi sağlama alabiliriz.